Koszyk

Filtruj według

Cena

Cena

  • 30 498,00 zł - 88 500,00 zł

Aktywne filtry

HAFCIARKA HAPPY HCH 701-30

30 498,99 zł brutto
24 795,93 zł netto
Availability: Out of stock
Happy HCH 701-30 to jednogłowicowa 7 igłowa komputerowa hafciarka japońskiej firmy Happy. Posiada duże pole haftu (285 x 290 mm), 12 wbudowanych czcionek i czytelny, kolorowy ekran dotykowy, która sprawia, że z jej obsługą poradzą sobie nawet osoby początkujące.

HAFCIARKA HAPPY HCS3-1201

53 499,00 zł brutto
43 495,12 zł netto
Availability: Out of stock
Maszyna umożliwia haftowanie 12 kolorami, z prędkością do 1000 wkłuć na minutę, w obrębie pola haftu o wielkości maksymalnej 28,5 x 29 cm.
Szczególnie polecamy ją wszystkim firmom szukającym łatwej w eksploatacji, uniwersalnej i niezawodnej hafciarki jednogłowicowej. Prostota użytkowania w połączeniu z mnogością dostępnego dodatkowego oprzyrządowania czynią z niej świetną propozycję zarówno dla przedsiębiorstw pragnących rozszerzyć swoją działalność o haft komputerowy, jak i małych zakładów szwalniczych, czy pracowni hafciarskich.

HAFCIARKA HAPPY HCD3E-1501-40

73 498,99 zł brutto
59 755,28 zł netto
Availability: Out of stock
HAPPY HCD3E-1501-40 to jednogłowicowa hafciarka zaprojektowana przez japońskich inżynierów i wyprodukowana w Japonii. .Model ten jest wysokopółkową propozycją wśród hafciarek jednogłowicowych tego japońskiego producenta. Maszyna ta przystosowana jest do pracy w pełni przemysłowej w systemie wielozmianowym.
Hafciarki do szycia japońskiej firmy Janome założonej w 1921 roku to wysokiej klasy urządzenia o niezawodnej wydajności, których jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników. Marka Janome zdobyła wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Oferujemy hafciarki Janome zaprojektowane z myślą o użytkownikach o różnym stopniu zaawansowania. Do wyboru jednoigłowe hafciarki Janome dla amatorów szycia, jak i dla zakładów krawieckich o niskich seriach. Umożliwiają wykonywanie pięknych haftów i tworzenie napisów. Są szybkie i niezwykle precyzyjne. Każda hafciarka Janome powstała na bazie wieloletniego doświadczenia i przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo komputerowe hafciarki oraz programy do haftów, igły do haftowania, nici, flizeliny i inne materiały eksploatacyjne. Standardowe wyposażenie załączone do maszyny (tamborek, nożyczki, zestaw igieł, nitki, dodatkowy bębenek z większym naprężeniem) umożliwia jej eksploatację od razu po zakupie. Zaawansowane funkcje i różnorodność ustawień w zależności od modelu dają wiele możliwości. są to m.in. duży wybór rodzajów czcionek w tym polskie znaki oraz duże i małe litery, wbudowane wzory haftów w tym wielokolorowe, program umożliwiający projektowanie haftów na komputerze, czytelny dotykowy wyświetlacz, blokada szpulki górnej, stolik powiększający pole pracy, Najbardziej popularny model to: JANOME MC500E.