HAFCIARKA BROTHER M280D + HAFTY DISNEYA

4 890,00 zł brutto

3975.61 zł netto

Obecnie brak na stanie
BROTHER M280D to nowa maszyno-hafciarka w ofercie japońskiego Brothera. To połączenie zaawansowanej komputerowej maszyny do szycia z domową hafciarką (moduł haftujący jest identyczny z modelem M240ED). Wynikiem tej fuzji jest urządzenie bezkonkurencyjne nie tylko w swojej klasie cenowej, ale też wśród droższych maszyn.

BROTHER M280D to nowa maszyno-hafciarka w ofercie japońskiego Brothera. To połączenie zaawansowanej komputerowej maszyny do szycia z domową hafciarką (moduł haftujący jest identyczny z modelem M240ED). Wynikiem tej fuzji jest urządzenie bezkonkurencyjne nie tylko w swojej klasie cenowej, ale też wśród droższych maszyn.


Twoja nowa maszyna do szycia:

Pozwalająca na szycie jednym ze 181 ściegów użytkowych w tym 10 różnymi obszyciami dziurek wbudowanych w pamięć wewnętrzną uwalnia kreatywność i umożliwia zrealizowanie nowych ekscytujących projektów. Dodatkowo, nawet bez podłączenia modułu do haftowania, dostępne są 4 różne czcionki alfabetu. Ale to nie wszystko! Osoby pragnące jeszcze większej personalizacji mogą zaprogramować i zapisać w pamięci maszyny własne unikalne czcionki poprzez dołączony Kreator Ściegów – (My Custom Stitch). Chcesz swoim własnym ściegiem wszyć np. zamek kryty ale nie wiesz, czy ściegi po obu stronach będą identyczne? Dzięki funkcji Odbicie Lustrzane maszyna może powtarzać symetrycznie ostatni przyszyty ścieg. Po zakończeniu szycia wystarczy nacisnąć tylko jeden przycisk by M280D wykonała automatyczne ryglowanie ściegu, czy automatyczne przycinanie nitki. Możliwe jest również zaprogramowanie maszyny by po zakończeniu szycia igła automatycznie ustawiała się w pozycji górnej, bądź dolnej. Funkcja niezwykle użyteczna przy częstym obracaniu materiału, szyciu dużej ilości rogów, czy pikowaniu. Fani pikowania (czy inaczej mówiąc quilingu, quiltów) oraz haftowania z wolnej ręki będą również zachwyceni jak łatwo jest ustawić wyłączany transport materiału.
Dzięki zastosowaniu 7 stopniowego mechanizmu transportu praca z każdym materiałem niezależnie od jego faktury i grubości na Brother M280D będzie szła sprawnie i gładko. Równie płynnie przebiega regulacja prędkości szycia sterowana za pomocą wygodnego suwaka.

Twoja nowa maszyna do haftu:

Brother M280D to nowa hafciarka w ofercie japońskiego producenta. Jest najtańszą hafciarką dostępną na polskim rynku, co nie oznacza jednak, że wiąże się to z jakimikolwiek mankamentami maszyny. Wręcz przeciwnie! W porównaniu do poprzedniej generacji hafciarek M280D wyposażona jest w nowy kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 3,7 cala, który pozwala na wygodną i precyzyjną obsługę maszyny. Ponadto wszystkie przyciski sterujące hafciarką zostały umieszczone na jednym panelu, tak by zmaksymalizować ergonomię, co jest znamienne dla maszyn Brother. Wszystkich polskich użytkowników na pewno ucieszy fakt, że menu hafciarki zostało wyposażone w polską wersję językową, co dodatkowo ułatwia pracę. Sam interfejs został oparty o rozwiązania znane z hafciarek przemysłowych Brothera umożliwiając z poziomu maszyny w prosty sposób korygowanie i edycję wzorów. Przesuwanie, obracanie, zwiększanie i zmniejszanie wzoru lub czcionki, to tylko niektóre z wbudowanych funkcji! Dodany został również port USB pozwalający na łatwe importowanie projektów z komputera, co znacząco rozszerza możliwości hafciarki. Mamy tu ponad 125 wzorów wbudowanych w pamięci wewnętrzną maszyny. Aż 45 z nich to dedykowane maszynom Brother wzory Disney©. Wzory mogą być łączone z poziomu hafciarki, co eliminuje konieczność inwestowania dodatkowo w program do projektowania haftów. Wystarczy nacisnąć przycisk dodaj, by połączyć napis wykonany w jednej z 10 rodzajów czcionek z jedną z 14 rodzajów ramek w 10 dostępnych kształtach, czy którymś z wielu wbudowanych wzorów. Możliwości są naprawdę ogromne.
Standardowe pole haftu to 100 x 100 mm, można je łatwo powiększyć do 170 x 100 mm przy użyciu dodatkowego tamborka.
Jedną z funkcji wyróżniających maszynę jest automatyczny nawlekacz nici. Wystarczy odpowiednio zahaczyć nić o mechanizm, nacisnąć przycisk i gotowe. Nić nawleczona! Hafciarka jest wyposażona w czujniki nici dolnej i górnej, dzięki czemu maszyna powiadomi nas w przypadku zerwania nici, czy skończenia się nici bębenkowej. Dzięki zastosowaniu jasnego oświetlenia LEDowego praca na maszynie nawet nocą nie stanowi problemu, zwłaszcza że w porównaniu do poprzedniej generacji maszyn nowa hafciarka, jest zauważalnie cichsza.
Dodatkowym walorem M280D jest jej elegancki wygląd – jest po prostu śliczna. Może to być rewelacyjny prezent! Szczególnie, że w zestawie z maszyną znajduje się ponadto szereg akcesoriów, które można przetrzymywać w dołączonej dedykowanej im teczce. Gdy zaś maszyna nie jest używana, można ją zakryć specjalnym pokrowcem, który również jest w składzie zestawu.Specyfikacja techniczna:

Maszyna do szycia

- 3,7. calowy dotykowy ekran;
- 181 wbudowanych ściegów;
- transportowanie materiału z pomocą 7. punktowych ząbków;
- chwytacz rotacyjny;
- szpulownik;
- automatyczne nawlekanie nici;
- 10 wzorów dziurki automatycznej;
- płynna regulacja długości ściegu;
- płynna regulacja szerokości ściegu;
- wbudowane oświetlenie LED;
- podpowiadanie jaką stopkę należy zastosować;
- automatyczne/manualne podnoszenie i opuszczanie igły;
- wyłączalny transport;
- wolne ramię;
- szycie wstecz;
- szybki system wymiany stopki;
- możliwość szycia bez kontrolera nożnego.

Hafciarka
- 3,7. calowy dotykowy ekran;
- 125 wbudowanych wzorów haftów;
- pole pracy - 100 x 100mm;
- port USB;
- prędkość pracy do 400 śc./min;
- 10 czcionek;
- licznik wkłuć (ściegów);
- wyświetlanie kolorów nitek do haftu;
- czas wykonywania haftów;
- czujnik zrywu nitki;
- elektroniczny nawlekacz igły;
- płynna regulacja naprężenia nitki;
- funkcja samodzielnego tekstu;
- chwytacz rotacyjny;
- edycja wzorów haftów (obrót, odbicie lustrzane, powiększenie, pomniejszenie, zmiana kolorów);
- funkcja zapamiętywania haftów;
- podgląd haftów;
- diodowe oświetlenie pola pracy;
- elektroniczne podnoszenie stopki;
- blokada panelu dotykowego.

Wyposażenie standardowe:
- stopka do ściegu zygzakowego “J”;
- stopka do monogramów “N”;
- stopka do obrędiania “G”;
- stopka do wszywania zamków błyskawicznych “I”;
- stopka do ściegu krytego “R”;
- stopka do wszywania guzików “M”;
- stopka do obszywania dziurek “A”;
- stopka do haftu “Q”;
- zestaw igieł;
- igła podwójna;
- szpulka dolna (w maszynie);
- wstępnie nawinięta szpulka dolna;
- klips do szpulki dolnej;
- nóż do szwów;
- nożyczki;
- szczotka do czyszczenia;
- dziurkacz;
- śrubokręt;
- śrubokręt w kształcie dysku;
- dodatkowy trzpień szpulki;
- nasadka szpulki (duża);
- nasadka szpulki (średnia) (w maszynie);
- nasadka szpulki (mała);
- wkładka szpulki z nicią;
- sitka na szpulkę;
- bębenek (w maszynie);
- moduł sterowania stopką;
- zestaw do haftowania (średni) 10 cm x 10 cm;
- torba na akcesoria;
- sztywna pokrywa;
- zestaw arkuszy z siatka;
- instrukcja obsługi;
- skrócona instrukcja obsługi;
- przewodnik projektowania haftów.

Gwarancja 3 lata "door to door"

Produkty powiązane (Znaleziono 9 produktów w tej samej kategorii)

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk