legend

KRAJARKA TAŚMOWA HF-200T/750

17 528,00 zł brutto

14250.41 zł netto

Ostatnie sztuki w magazynie
HOFFMAN
Taśmowa krajarka krawiecka Rexel R500 jest wygodnym w pracy wysokowydajnym urządzeniem do precyzyjnego wykrawania elementów odzieży z różnych rodzajów materiałów tekstylnych (tkanin, dzianin, tkanin powlekanych, ocieplin itp.) ułożonych w wielowarstwowe pokłady o łącznej grubości do 300 mm.
Krajarki taśmowe są wygodnymi w pracy, wysokowydajnymi urządzeniami do pracyzyjnego wykrawania elementów odzieży z różnych rodzajów materiałów tekstylnych, ułożonych w wielowarstwowe pokłady o łącznej grubości do 200 mm, a w przypadku ocieplin do 300 mm. Maksymalną i minimalną grubość krojonego pokładu limituje rodzaj materiału.
Są one standardowo wyposażone w blokadę chwytającą taśmę w przypadku jej zerwania. Wpływa to w znaczący sposób na bezpieczeństwo pracy. Maszyny taśmowe Hoffman posiadają napęd dwubiegowy pracujący z prędkością 8 m/s lub 16 m/s, który sprawdza się przy cięciu większości materiałów tekstylnych. Istnieje możliwość zastosowania płynnej regulacji prędkości taśmy w zakresie od 4 m/s do 20 m/s, która przydaje się w przypadku cięcia materiałów twardych i powlekanych.
Zastosowany w krajarkach firmy Hoffman system poduszki powietrznej w znaczący sposób ułatwia krojenie materiałów, dzięki możliwości lekkiego operowania pokładem przeznaczonym do cięcia. System zaworów powietrznych umieszczonych na powierzchni stołu powoduje, że powietrze jest wypuszczane tylko w tych miejscach, w których znajduje się materiał. Ma to również znaczący wpływ na łatwość konserwacji, ponieważ kanały powietrzne znajdujące się w stole są zabezpieczone przed dostawaniem się do nich pyłów i ścinków krojonych materiałów.
Krajarki taśmowe mogą być również wyposażone w system odpylający, który usuwa ścinki i pył powatające w procesie krojenia.
Firma Hoffman wprowadziła również do swojej oferty nowy interfejs sterowania maszyną. Kontrola maszyny odbywa się za pomocą ekranu ciekłokrystalicznego, który pozwala na wygodniejszą obsługę. Podstawowe funkcje ekranu:
  • Włączane / Wyłączanie maszyny
  • zmiana prędkości taśmy
  • możliwość ustawienia ośmiu predefiniowanych prędkości
  • graficzne przedstawienie aktualnej prędkości taśmy
  • możliwość zmiany języka interfejsu (polski, rosyjski, angielski)
  • historia pracy maszyny (ilość włączeń, czas pracy)
  • graficzne przedstawienie przyczyny awarii maszyny
Parametry techniczne ekranu:
  • Przekątna: 3,8"
  • rozdzielczość: 320x240 pikseli
  • podświetlenie: bursztynowe i czerwone (w przypadku awarii) 
Model HF-200T/750
długość taśmy 3795 mm
maksymalna grubość krojenia 200 mm (maks. 300 mm)
przestrzeń operacyjna
(wysięg ramienia)
750 mm
wymiary stołu 1800 x 1500 mm
1500 x 1500 mm
zasilanie 400 V / 50 Hz
moc silnika 1,0 / 1,35 kW
masa krajarki 200-350 kg
(w zależności od wersji)
 

 

wyposażenie standardowe wyposażenie opcjonalne
ostrzałka stół z poduszką powietrzną
napęd dwubiegowy falownik (płynna regulacji prędkości taśmy)
lampka oświetleniowa odkurzacz
blokada taśmy w przypadku zerwania -

 

 

 

HOFFMAN

Produkty powiązane (Znaleziono 11 produktów w tej samej kategorii)

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk