HAFCIARKA I MASZYNA DO SZYCIA PFAFF CREATIVE 3.0

11 899,00 zł brutto

9673.98 zł netto

Ostatnie sztuki w magazynie

Pfaff Creative 3.0 to ultranowoczesna hafciarka i maszyna do szycia w jednym. Maszyna ma wbudowane ponad 250 ściegów i ponad 150 wzorów haftów.

Pfaff Creative 3.0 to ultranowoczesna hafciarka i maszyna do szycia w jednym. Maszyna ma wbudowane ponad 250 ściegów i ponad 150 wzorów haftów.

Maszyno-hafciarka komputerowa

Pfaff Creative 3.0 to inteligentna maszyna do szycia i haftowania, która dzięki automatycznym funkcjom pozwala na realizację bardzo złożonych projektów. Dzięki opatentowanemu podwójnemu transportowi PFAFF® original IDT™ System maszyna poradzi sobie zarówno z grubymi, trudnymi do szycia materiałami oraz bardzo delikatnymi tkaninami. Maszyna Pfaff Creative 3.0 została wyposażona w szereg automatycznych funkcji, które ułatwią Ci pracę i pozwolą na osiągnięcie oszałamiających efektów szycia. Wszystko, co maszyna może zrobić - zrobi za Ciebie! Pfaff Creative 3.0 jest wyposażona w automatyczne - inteligentne obcinanie nici oraz elektronicznie sterowane naprężenie nici. Maszyna ma automatyczne 2-stopniowe podnoszenie stopki co ułatwia np. szycie pikowanych kołder. Oprócz tego, maszyna pozwala na automatyczne ryglowanie i pozycjonowanie.

PFAFF® original IDT™ System

Opatentowany przez PFAFF system podwójnego transportu, łączący zalety dolnego transportu ząbkowego i dodatkowej stopy kroczącej. Dzięki PFAFF® original IDT™ System maszyna równo prowadzi materiał, gwarantując precyzję i idealne szwy na wszystkich rodzajach materiałów. Maszyna świetnie radzi sobie z szyciem tkanin powlekanych, skór, futer, dzianin, weluru, jedwabiu czy tiulu. Szyty materiał nie ucieka spod stopki, nie marszczy się i nie ściąga, gwarantując idealne rezultaty niezależnie od rodzaju szytego materiału.

Maszyna z zaprogramowanymi ściegami dekoracyjnymi

Maszyna Pfaff Creative 3.0 ma 254 programy ściegowe. Wśród nich ściegi do pikowania, ściegi krzyżykowe, satynowe, ornamentowe i dekoracyjne - o maksymalnej szerokości do 9 mm. Ściegi są uporządkowane w pamięci maszyny w kilku kategoriach - dzięki temu łatwo się między nimi poruszać. Pfaff Creative 3.0 ma zaprogramowane 10 wzorów obszyć dziurek i jedno oczko. Innowacyjna stopka Sensormatic pozwala na obszywanie dziurek wprost pod wymiar guzika.

Creative Signature ™ Programy szycia

Zestaw funkcji pozwalający na łatwe edytowanie zaprogramowanych ściegów. Do personalizowania funkcji szycia posłużą:
Funkcja taperowania ściegów – czyli wykańczania ściegów poprzez ich zwężanie pod odpowiednim kątem. Taperowanie pozwala na bardzo estetyczne zakańczanie i łączenie szerokich ściegów dekoracyjnych. Taperować możemy zarówno początek i koniec dowolnego ściegu.
Program Patchwork – czyli możliwość zapamiętania używanej długości ściegu i powtarzania jej – dla ściegów prostych i dekoracyjnych. Funkcja pozwala osiągnąć równe stebnowanie na pachworkowych projektach.
Funkcja Single Stitch – pozwala na zaprogramowanie dokładnej liczby niemal dowolnego obracania i łączenia ze sobą ściegów dekoracyjnych. Możemy układać ściegi bok do boku lub koniec do końca.
Pozycjonowanie ściegów (Stitch Positioning) – możemy z łatwością przesuwać ściegi w prawo i w lewo i łatwo układać jeden ścieg obok drugiego.
Gęstość ściegu (Stitch Density) – gęstość każdego ściegu możemy zmniejszać i zwiększać nie zmieniając długości ściegu.

Nowoczesna Hafciarka domowa

Maszyno-hafciarka Pfaff Creative 3.0 pracuje z prędkością do 900 ściegów/min. i ma w swojej pamięci 157 gotowych wzorów haftów, które można edytować i łączyć ze ściegami lub napisami. Obsługa moduł hafciarskiego jest intuicyjna i niemal w całości zautomatyzowana. Jedyne, co użytkownik musi zrobić sam - to wybrać wzór haftu i założyć odpowiedni tamborek. Podczas pracy z modułem hafciarskim możemy "przeskakiwać" w dowolne miejsce haftu. Hafciarka została też wyposażona w sprytną funkcję Naszywanie aplikacji, która ułatwia precyzyjne przymocowanie naszywek do ubrań. Maszyno-hafciarka Pfaff czyta wiele popularnych formatów plików hafciarskich. Z maszyną otrzymasz oprogramowanie hafciarskie PREMIER+, które pozwala na tworzenie i edytowanie wzorów haftów na komputerze.

Aplikacja Quick Font

Wraz z maszyną otrzymujemy dostęp do bezpłatnej aplikacji Quick Font, która pozwala na przekształcenie dowolnej czcionki True Type w czcionkę hafciarską.

Creative Signature ™ Programy hafciarskie

Dostępne funkcje do edycji wzorów haftów pozwalają na tworzenie własnych kompozycji i personalizowanie dostępnych wzorów. Hafty możemy edytować przez: Lustrzane odbicie – w pionie i w poziomie, precyzyjny obrót co 1 stopień i skalowanie bez utraty jakości haftu. Każdy zaprogramowany wzór haftu możemy wykonać na kolorowo lub monochromatycznie.

Solidna maszyna do szycia

Podzespoły maszyno-hafciarki Pfaff są wykonane ze stali - maszyna jest solidna i wytrzymała. Przestrzeń robocza w maszynie jest bardzo duża - 25 cm po prawej stronie igielnicy. Czytelny, kolorowy ekran dotykowy o rozdzielczości HD i wymiarach 70×53 mm daje nam łatwy dostęp do parametrów i ustawień maszyny. W pracy z maszyną pomoże nam praktyczna pomoc dostępna z poziomu panelu dotykowego. Wyświetlane na ekranie ściegi mają realną wielkość i kolory. Do włączania najważniejszych funkcji - podnoszenia i opuszczania stopki, pozycjonowania igły czy automatycznego obcinania nici - służą przyciski. Do maszyny do szycia Pfaff są dołączone liczne akcesoria - miejsce na nie znajdzie się w wyjątkowej - podwójnej szufladce z praktycznymi przegródkami. Dla ułatwienia, dołączone stopki, są ponumerowane i opisane, a każdej z nich jest dedykowane osobne miejsce w schowku. Na ekranie, wyświetli też podpowiedź, jaka stopka jest odpowiednia do wybranego ściegu.

Obcinanie ściegów przeskokowych

Maszyna Pfaff automatycznie obcina nitki między poszczególnymi elementami haftu, np. nitki między literami. Oprócz obcinania, maszyna przeciąga nitki na lewą stronę materiału dając gwarantując estetyczne wykończenie.

Stitch Creator

Maszyna Pfaff pozwala na edytowanie wbudowanych ściegów – możemy zmieniać szerokość i gęstość ściegów, dostosowując je do naszych potrzeb. Funkcja Stitch Creator pozwala na tworzenie i zapisywanie w pamięci maszyny własnych projektów ściegów.

Funkcja FIX

Bardzo praktyczne narzędzie, które automatycznie wiąże nitki na końcu ściegu i przeciąga je na lewą stronę materiału, zabezpieczając ściegi przed pruciem.

Wbudowany nawlekacz igły

Praktyczne narzędzie pozwalające na nawleczenie igły w kilka sekund, bez uciążliwego „trafiania” w oczko. Umieszczamy nitkę w specjalnych prowadnikach i nawlekacz ją „łapie” i przeciąga przez igłę. Nawlekacz jest szczególnie pomocny przy haftowaniu, kiedy musimy często zmieniać nić.

Cechy produktu

Szerokość ściegu (maszyna do szycia): 9 mm
Ilość programów (maszyna do szycia): 254
Ilość wzorów (hafciarka): 157
Ilość alfabetów - czcionek (hafciarka): 2
System igieł: 130/705
Napięcie zasilania: 220 - 240 V
Wyposażenie: Stopki dociskowe:
- Standardowa stopka dociskowa
do systemu IDT ™
- Stopka do ściegów fantazyjnych
do systemu IDT ™
- Stopka do ściegów fantazyjnych
- Stopka do ściegów krytych i owerlokowych
do systemu IDT ™
- Stopka do zamków do systemu IDT ™
- Stopka Sensormatic do obszywania dziurek
- Ręczna stopka do obszywania dziurek
- Stopka do haftu / Sensormatic
do swobodnego ruchu

Tamborki:
- Kwadratowy (120x120)
- Elite (260x200)

Inne akcesoria:
- Rysik
- Siatka na nici (2 sztuki)
- Prowadnica krawędziowy
- Filcowa podkładka (2 sztuki)
- Pamięć USB do haftu
- Śrubokręt
- Rozpruwacz do szwów
- Pędzelek
- Nasadka na szpulkę, duża (2)
- Nasadka na szpulkę, średnia
- Nasadka na szpulkę, mała
- Narzędzie wielofunkcyjne
- Szpulki (10)
- Klipsy do tamborków
- Rozrusznik nożny
- Kabel zasilający
- Zestaw igieł
- Ściereczka z mikrofibry do czyszczenia ekranu
- Kolekcja haftów creative ™ 3.0
- Zestaw do haftu: Quick Start embroidery kit
- Twarda pokrywa
Gwarancja: 5 lat

Zobacz także

Produkty powiązane (Znaleziono 16 produktów w tej samej kategorii)

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk