legend

STÓŁ PRASOWALNICZY ROTONDI MINI 9

1 750,00 zł brutto

1422.76 zł netto

Składany, profesjonalny stół do prasowania z odsysaniem pary oraz podgrzewaną powierzchnią. Są to niezbędne systemy dla osiągnięcia efektu tzw. prasowania na sucho. Para wodna nie skrapla się w prasowanej tkaninie, jest przez nią natychmiast przetransportowana. Estetycznie wykonany z zastosowaniem najlepszej jakości materiałów i komponentów jest w pełni zabezpieczony antykorozyjnie. 
Składany, profesjonalny stół do prasowania z odsysaniem pary oraz podgrzewaną powierzchnią. Są to niezbędne systemy dla osiągnięcia efektu tzw. prasowania na sucho. Para wodna nie skrapla się w prasowanej tkaninie, jest przez nią natychmiast przetransportowana. Estetycznie wykonany z zastosowaniem najlepszej jakości materiałów i komponentów jest w pełni zabezpieczony antykorozyjnie. Z tyłu deski do prasowania Rotondi MINI 9 znajduje się podstawa idealnie dopasowana do zastosowania żelazka z wytwornicą pary Rotondi MINI 3 lub MINI 5. Interesującą funkcją MINI 9 jest możliwość szybkiego i łatwego złożenia stołu. Deska do prasowania Rotondi MINI jest polecana do prac profesjonalnych, może być stosowana zarówno w dużych firmach odzieżowych, krawieckich zakładach usługowych jak i sklepach odzieżowych.

Urządzenia (żelazka z wytwornicą pary, deski do prasowania, prasulce, itd.) Rotondi serii MINI dają możliwość stworzenia pełnego, profesjonalnego zestawu do prasowania złożonego z profesjonalnej deski do prasowania (Rotondi MINI 9, 9S), prasulca (Rotondi MINI RA1) i wytwornicy pary z żelazkiem (Rotondi MINI 1, 2, 3, 5, 6). Wytwornice pary oraz prasulce rękawowe można dokupić oddzielnie w dowolnej konfiguracji. Są w pełni kompatybilne i doskonale do siebie dopasowane.

Dane techniczne:

- moc grzałki stołu 400W
- moc silnika odsysania 90W
- waga 18,5kg
- wymiary powierzchni do prasowania długość 120 cm x szerokość 45 cm zwężająca się do 20 cm

- wysokość regulowana od 70cm do100 cm
- wymiary półki na wytwornicę 28 cm x  41 cm


Deska do prasowania MINI 9 z zelazkiem MINI 3 Rotondihttp://babas.pl/uploads/images/Prasulec%20r%C4%99kawnik%20Rotondi%20RA_1_small.jpg


Gwarancja: 12 miesięcy

Produkty powiązane (Znaleziono 16 produktów w tej samej kategorii)

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk