Hafciarki i maszyny do haftowania

Znaleziono 45 produktów.

Pokazano 1-15 z 45 produktów

Aktywne filtry

Hafciarki od najlepszych producentów

Nasz sklep internetowy prowadzi sprzedaż nowoczesnych hafciarek oraz maszyno-hafciarek. W bardzo bogatym asortymencie znajdują się produkty uznanych w branży krawieckiej marek, m.in.: Husqvarna, Happy, Texi, Redstar, Brother, Elna, Janome oraz Pfaff. Zależnie od maszyny, użytkownik ma możliwość skorzystania z różnych wbudowanych w sprzęt haftów i czcionek – również z polskimi fontami – gotowych do użycia. Może też zaprojektować swoje autorskie wzory. Ponadto urządzenia wyróżnia prosta i intuicyjna obsługa. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaką hafciarkę wybrać na początek i od czego zacząć naukę haftowania to nasi fachowcy udzielą Ci profesjonalnej, rzeczowej porady, a także pomogą w doborze odpowiedniej maszyny dostosowanej do Twoich potrzeb. Każde sprzedawane urządzenie ma załączoną polskojęzyczną instrukcję obsługi i pozwala na pracę ze specjalistycznym oprogramowaniem.

Częstym problemem, przed jakim stają nasi klienci jest wybór hafciarki. O ile zakup urządzenia do celów amatorskich nie wymaga rozważań i zazwyczaj najtańszy, lecz markowy model spełni oczekiwania, to już wybór maszyny do haftowania z myślą o prowadzeniu profesjonalnej działalności wymaga pewnych przemyśleń. Podstawowe parametry i tematy, na jakie warto zwrócić uwagę to:

  • wielkość pola haftu,
  • szybkość pracy,
  • długość gwarancji,
  • dostępność części zamiennych,
  • oferta opcjonalnych akcesoriów.

Hafciarka komputerowa do domu i pracowni

Nie ulega wątpliwości, że wieloigłowa maszyna do haftu komputerowego będzie najlepszym wyborem. Odmienna konstrukcja i wąskie ramię pozwolą na pracę w niedostępnych miejscach, a większa ilość igieł to po prostu komfort wykonywania wielokolorowych realizacji bez konieczności ciągłej, ręcznej zmiany nici.

Zasadniczą sprawą jest również wybór pomiędzy hafciarką a maszyno-hafciarką. W profesjonalnych zastosowaniach lepiej postawić na pierwsze rozwiązanie. Osobno zakupujemy wówczas maszynę do szycia.

Czym się różni hafciarka od maszyno-hafciarki?

Rozwój techniki przynosi wiele interesujących rozwiązań również w dziedzinie maszyn krawieckich zarówno do zastosowań amatorskich, jak i profesjonalnych. Wybierając pomiędzy dwoma osobnymi urządzeniami a sprzętem typu 2w1, warto się zastanowić, jakie są zalety i ograniczenia obu opcji. Czym zatem różni się hafciarka od maszyno-hafciarki?

Pierwsza z nich pozwala jedynie na wykonywanie prac stricte związanych z nakładaniem wyszywanych wzorów na odzież, buty i galanterię, a także torby czy plecaki. Osobno musimy wówczas nabyć maszynę do szycia. Czy to wada, czy zaleta? Radzimy wybrać dwa dedykowane różnym celom urządzenia. Powód jest prosty – gdy wykonywany jest haft, można poświęcić czas na inne zlecenia. Dysponując kombajnem 2w1, oszczędza się miejsce, lecz w jednym momencie można korzystać tylko z jednej funkcjonalności, co bardzo nas ogranicza.

Jeżeli dysponujemy małym budżetem, możemy pokusić się o zakup maszyno-hafciarki, która okaże się tańszym rozwiązaniem, niż zakup dwóch profesjonalnych urządzeń osobno. Trzeba jednak pamiętać, że wraz z rozwojem zakładu krawieckiego przyjdzie moment, w którym będziemy musieli zakupić zarówno hafciarkę, jak i maszynę do szycia.

Maszyna do haftu komputerowego

Kompaktowa forma i bogata funkcjonalność sprawiają, że oferowane przez nas maszyny do haftu komputerowego sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających, profesjonalnych zastosowaniach. Duża powierzchnia pola oraz wysoka prędkość haftu to niejedyne zalety dostępnych u nas urządzeń. Dysponujemy modelami wyposażonymi w automatyczne cięcie nici, system łatwego nawlekania, a także wyraźny i przejrzysty, dotykowy panel sterowania.

Oferowane przez nas produkty wraz z opcjonalnymi akcesoriami umożliwiają wykonywanie eleganckich, autorskich haftów m.in. na butach i czapkach bejsbolowych. Mają wbudowane kilkadziesiąt gotowych wzorników czcionek. To również precyzyjne pozycjonowanie dzięki zastosowaniu wskaźnika laserowego. Jeżeli szukasz maszyny do haftowania dedykowanej profesjonalnym zastosowaniom, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Hafciarki, maszyny do haftowania, maszyny do haftu komputerowego | Sklep Techmasz

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk