OWERLOKI

Znaleziono 38 produktów.

Pokazano 1-15 z 38 produktów

Aktywne filtry

W naszej ofercie znajdziesz starannie wybrane produkty o trwałych podzespołach i wytrzymałej konstrukcji. Proponujemy zakup domowej maszyny do szycia typu overlock. W asortymencie mamy zarówno modele podstawowe, jak i bardziej wyspecjalizowane. Owerloki przeszyją różne materiały, a nawet wiele ich warstw, dodatkowo zapobiegają pruciu się w miejscu cięcia.

Dlaczego warto wybrać maszynę typu owerlok?

W naszym sklepie proponujemy modele znanych i cenionych marek, takich jak np. BROTHER, JUKI, czy HUSQVARNA. Zatem z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie! Domowy overlock to sprzęt, który służy do obrzucania i zszywania odzieży. Udostępniamy najwyższej jakości owerloki do szycia, za pomocą których założysz trwałe i elastyczne ściegi. Maszynę możesz także wykorzystać, aby ozdobić tkaninę lub złączyć i wzmocnić materiały.

W asortymencie znajdziesz urządzenia, które umożliwiają szycie 1, 2 lub 3 igłami oraz 1, 2, 3 lub 4 nićmi. Niektóre z modeli są dodatkowo wyposażone w nawlekacz.

Maszyny do szycia w maszyny-szwalnicze.pl

Oferujemy szeroki wybór urządzeń dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb i umiejętności. W asortymencie znajdziesz overlock domowy w najlepszej cenie na rynku. Maszyna do szycia typu owerlok to trafiony wybór, jeśli chcesz rozwijać swoją krawiecką pasję. Uzyskany za jej pomocą splot nici ma niepowtarzalny charakter, a wykończenia są naprawdę wytrzymałe i estetyczne.

 

Sprzęt dostępny na stronie internetowej maszyny-szwalnicze.pl możesz obejrzeć w sklepie stacjonarnym w Białymstoku. Zachęcamy do kontaktu z nami!

Maszyny do szycia domowe owerloki, domowe owerloki | Sklep Techmasz

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk