legend

WYTWORNICA PARY ROTONDI MINI 3 INOX 3,2L

1 550,00 zł brutto

1260.16 zł netto

Wytwornica pary Rotondi MiniOferowana w naszym sklepie internetowym wytwornica pary wodnej Rotondi Mini 3 ma kocioł o pojemności 3,2l i jest wyposażona w żelazko przemysłowe. Wyróżnia się atrakcyjnym designem i wykonaniem z wysokogatunkowych materiałów, co przekłada się na uniwersalność zastosowania. Efektywne wykorzystanie wytwornicy pary wodnej Rotondi Mini 3 jest możliwe zarówno w niewielkich firmach usługowych, jak i dużych szwalniach czy prasowalniach.

Przemysłowa wytwornica pary wodnej Rotondi Mini 3 nie wymaga wody destylowanej do działania. Obudowa wykonana z wytrzymałej stali gwarantuje trwałość i odporność konstrukcji. Urządzenie jest objęte gwarancją, która obowiązuje przez 12 miesięcy od daty zakupu. Oferowaną w naszym sklepie wytwornicę pracy wodnej z powodzeniem używa się do prasowania na skalę przemysłową.

Pojemność kotła, która wynosi 3,2 l, sprawia, że wytwornica pary Rotondi Mini 3 może pracować nawet przez ok. 180 min bez zatrzymania. Jej obsługa jest łatwa, wręcz intuicyjna, a to m.in. za sprawą włącznika i wyłącznika, które są umieszczone na przodzie konstrukcji. Z kolei lampka kontrolna wskazuje moment, gdy przemysłowa wytwornica pary wodnej Rotondi Mini 3 jest gotowa do działania. Następuje to w krótkim czasie, bo zaledwie w ciągu kilku minut od chwili uruchomienia urządzenia.

Wydajne działanie przemysłowej wytwornicy pary wodnej Rotondi Mini 3 pozwala na bardzo sprawne i efektywne prasowanie dowolnych materiałów. Precyzja gwarantowana przez to urządzenie w połączeniu z efektywnością jego pracy sprawia, że z powodzeniem stosuje się je nawet w dużych szwalniach i prasowalniach. Istotna w tym kontekście jest także bezawaryjność, którą wyróżnia się przemysłowa wytwornica pary wodnej Rotondi Mini 3.

Efekty możliwe do uzyskania przy jej użyciu są nie do osiągnięcia w przypadku zwykłego żelazka. Dokładność i głębokość prasowania sprawiają, że urządzenie jest wyjątkowo popularne w przemyśle odzieżowym i tekstylnym. Wytwornice często stosuje się także w hotelach, restauracjach, pracowniach krawieckich i wszędzie tam, gdzie niezbędne jest wydajne, szybkie i skuteczne prasowanie.

Właściwości wytwornicy pary Rotondi Mini 3 sprawiają, że ryzyko przypalenia zostaje ograniczone do minimum, a ewentualne niebezpieczeństwo wybłyszczenia można zlikwidować poprzez dokupienie stopy przeciwpołyskowej. Użytkowanie urządzenia jest praktyczne za sprawą ergonomicznej budowy i mobilności, ponieważ można je z łatwością przenosić z miejsca w miejsca.

Przemysłowa wytwornica pary wodnej Rotondi Mini 3 jest dostępna wraz z wysokojakościowym, doskonale wyważonym i wyposażonym w ergonomiczny uchwyt żelazkiem odpornym na wysokie temperatury. Taki zestaw daje gwarancję satysfakcjonującego i wydajnego użytkowania, dlatego, jeśli chcesz zamówić wysokiej jakości wytwornicę pary wodnej, skorzystaj z naszej oferty. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i krótki czas wysyłki. Jeżeli masz jakieś pytania na temat modelu Rotondi Mini 3, napisz lub zadzwoń do nas.
Uniwarsalny przenośny zestaw prasowalniczy, składający sie z wytwornicy pary o pojemności kotła 3,2 L oraz przemysłowego żelazka.
Estetyczne wykonianie i zastosowane najlepszej jakości komponenty gwarantują, że urządzenia Rotondi doskonale sprawdzaja się zarówno w usługowych punktach krawieckich jak i większych firmach odzieżowych.
Wytwornica nie wymaga stosowania wody destylowanej.
Obudowa ze stali nierdzewnej inox.

Dane techniczne:
- pojemnośc kotła 3,2 litra
- pojemność wody 2,15 litra
- moc grzałki wytwornicy 1300 W
- średni czas pracy bez dolewania wody 2,5 - 3 godz.
- ciśnienie robocze 3 bary
- moc grzałki żelazka 800 W

gwarancja 1 rok
Kupując wytwornicę pamiętaj o dokupieniu stopy teflonowej do żelazka Rotondi.

Produkty powiązane (Znaleziono 16 produktów w tej samej kategorii)

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk