RENDERKI INTERLOKI

Znaleziono 29 produktów.

Pokazano 1-15 z 29 produktów

Aktywne filtry

Do przygotowywania różnego rodzaju odzieży można z powodzeniem wykorzystywać taki sprzęt jak interloki przemysłowe. Mają one różne nazwy – nierzadko w ten sposób określana jest maszyna do szycia renderka. Urządzenie doskonale sprawdza się przede wszystkim przy obróbce materiałów o zwiększonej elastyczności. W naszej szerokiej ofercie znaleźć można wiele modeli tego typu profesjonalnych narzędzi, które mają zastosowanie także podczas wykańczania ubrań – głównie poprzez tzw. podwijanie dołów. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym asortymentem!

Jak skonstruowane są interloki?

Opisywany rodzaj sprzętu do obróbki odzieży jest najczęściej dostępny w dwóch wariantach pod kątem rozstawu: wynosi on 5,6 bądź 6,4 mm. Renderki przemysłowe są w stanie obsługiwać jednocześnie trzy igły. Centralne smarowanie i przeplatacz górny to kolejne rozwiązania stosowane właśnie w takich urządzeniach. Do profesjonalnego użytku warto przemyśleć zakup modeli zautomatyzowanych. Bez ingerencji użytkownika wykonują one takie prace jak podnoszenie stopki czy obcinanie nici. Interloki przemysłowe tego typu są ponadto przystosowane do samodzielnego pozycjonowania igieł.

Przy zakupie należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanego łoża. Może być ono płaskie lub cylindryczne. Jego wybór dopasowuje się pod kątem planowanej eksploatacji. Jeśli głównym celem wykorzystania sprzętu ma być szycie zamkniętych obwodów w elementach garderoby, dobrym rozwiązaniem będzie drugi z wymienionych typów. Maszyny renderki o takiej charakterystyce są dostępne w naszej ofercie. W razie potrzeby pomagamy przy ich zakupie, wskazując klientowi odpowiedni dla jego potrzeb model.

Do czego najczęściej wykorzystuje się renderki przemysłowe?

Opisywany typ urządzenia przeznaczony jest przede wszystkim do obróbki odzieży. Mowa o jej wykańczaniu – wspomnianym podwijaniu dołów, czyli procesie stosowanym np. w popularnych bluzkach. Możliwe jest też przygotowanie dekoracyjnych przeszyć na wybranych dzianinach właśnie za pomocą takiego sprzętu jak renderki przemysłowe. Jeśli zostanie on wyposażony w lamownik, pozwoli to na stworzenie szwu brzegowego. To zatem dość wszechstronne maszyny do szycia, które z powodzeniem nadają się do zastosowania profesjonalnego w nowoczesnych zakładach produkcyjnych.

Warto mieć na uwadze charakterystykę danego egzemplarza – jeśli ma on dolny transport różnicowy, to będzie świetnie nadawał się do obrabiania nawet najbardziej rozciągliwych, elastycznych materiałów. Jednym z nich jest popularna lycra, którą wykorzystuje się do przygotowywania rajstop czy kostiumów kąpielowych. Ich szycie na interlokach w odpowiedniej konfiguracji jest bezproblemowe, wygodne i wydajne.

Czemu warto kupić renderki przemysłowe w naszej firmie?

Proponujemy wspomniane urządzenia w przystępnych cenach. Nieustannie aktualizujemy ofertę, starając się dodawać do niej nowe modele sprzętu do szycia. Gwarantujemy jego wysoką jakość, a także wsparcie przy wyborze. Atutem współpracy z naszą firmą jest też krótki czas realizacji zamówień. Zapraszamy do ich składania drogą telefoniczną lub elektroniczną!

Renderki maszyny do szycia, renderki przemysłowe | Sklep Techmasz

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk