Koszyk

REALIZACJA ZAMÓWIENIA:
Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób. Przesyłki dostarcza firma kurierska DPD. Aktualne informacje o tym, gdzie w danej chwili znajduje się paczka wysłana firmą kurierską sprawdzić można na stronie internetowej http://www.dpd.com.pl/ po wpisaniu numeru listu przewozowego. Numer listu przewozowego znajdą Państwo w mailu potwierdzającym wysłanie paczki. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów. Każdy wysyłany przez nas towar jest ubezpieczony do pełnej jego wartości. Zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy odmówić odbioru przesyłki i skontaktować się z nami, abyśmy mogli odnotować zdarzenie. Niestety przed uiszczeniem zapłaty oraz pisemnym potwierdzeniem odbioru kurier nie może wydać paczki odbiorcy. Nie ma możliwości sprawdzenia zawartości przed potwierdzeniem odbioru, warto jednak poprosić kuriera o to by uczestniczył w sprawdzeniu zawartości przesyłki, upewniając się czy doszła w stanie nienaruszonym. W sytuacji gdyby kurier odmówił, należy go poinformować, iż w przypadku uszkodzenia bądź niezgodności będzie musiał przyjechać ponownie w celu spisania protokołu uszkodzenia. Firma kurierska ma obowiązek sporządzenia protokołu z odbiorcą przesyłki w terminie 7 dni od jej doręczenia. Sprawdzenie przesyłki oraz zgłoszenie reklamacji w dniu odbioru, jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

DOSTĘPNE OPCJE DOSTAWY I KOSZTY PŁATNOŚCI:

Paczki do 30 kg wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD Polska (dostawa na  drugi dzień roboczy):

  • 11,90 zł (przelew, szybkie płatności elektroniczne, płatności kartą)
  • 15,90 zł (pobranie)

Paczki o wadze powyżej 30 kg, a nie przekraczające 50 kg, wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD Polska (dostawa na drugi dzień roboczy):

  • 99,00 zł (przelew, pobranie, szybkie płatności elektroniczne, płatności kartą)

Paczki o wadze większej niż 50 kg wysyłamy na palecie (maszyny przemysłowe, złożone, ze stołem, blatem, przeszyte materiałem, gotowe do pracy)

  • 189 zł  (przelew, szybkie płatności elektroniczne, płatności kartą)
  • 209 zł  (pobranie)

Maksymalne wymiary przesyłki, która może zostać obsłużona przez automat DPD Pickup Station to prostopadłościan o wymiarach 50 cm wysokości, 44 cm szerokości oraz 59 cm głębokości, maksymalna waga to 20kg.

  • 9,90 zł (przelew, szybkie płatności elektroniczne, płatności kartą)

  • 8,90 zł (przelew, szybkie płatności elektroniczne, płatności kartą)

Maksymalne wymiary przesyłki, która może zostać obsłużona przez automat Orlen paczka to prostopadłościan o wymiarach 41 cm wysokości, 38 cm szerokości oraz 60 cm głębokości, maksymalna waga to 20kg.

Paczki o wadze do 25 kg (o maksymalnych wymiarach 41 x 38 x 64 cm) wysyłane kurierem InPost - dotyczy określonego asortymentu (dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych):

  • 15,90 zł (przelew, szybkie płatności elektroniczne, płatności kartą)
  • 19,90 zł (pobranie)

  •  13,90 zł (przelew, szybkie płatności elektroniczne, płatności kartą)

W przypadku zakupu kilku przedmiotów opłata za wysyłkę jest liczona tylko raz. W przypadku gdyby system sklepu internetowego wyliczył inne koszty transportu niż oczekiwane, prosimy o kontakt z obsługą sklepu pod numerem tel. (85) 653 93 55

 

Przy  zakupie większej ilości maszyn istnieje możliwość skorzystania z transportu firmowego. Prosimy o zapytania telefoniczne lub mailowe.

Odbiór osobisty wszystkich zakupionych produktów możliwy jest w siedzibie firmy TECHMASZ pod adresem Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 6 w Białymstoku.