Wytwornice pary

Znaleziono 20 produktów.

Pokazano 1-15 z 20 produktów

Aktywne filtry

Wytwornica pary

W naszej ofercie znajdują się wysokogatunkowe wytwornice pary przeznaczone do wykorzystania w różnych sektorach przemysłu, nie tylko w branży tekstylnej i odzieżowej. Proponujemy szeroki wybór urządzeń zaufanych i cieszących się dobrą opinią marek, takich jak m.in. Comel, Battistella czy Rotondi. Wykonywane przez tych producentów konstrukcje wyróżniają się znakomitą precyzją działania, gwarantując świetną funkcjonalność, wieloletnią trwałość i prostotę użytkowania. Równie istotne są atrakcyjne ceny wytwornic pary oferowanych w sklepie internetowym.

Różnorodność wytwornic pary

Różnorodność proponowanych w naszej ofercie urządzeń pozwala na dobranie dokładnie takiej wytwornicy pary, która spełnia oczekiwane wymagania i gwarantuje określone funkcje. Dostępne są m.in. egzemplarze umożliwiające zasilanie dwóch żelazek czy z opcją automatycznego regulowania ilości pary. Urządzenia współpracują z wieloma materiałami, zapewniając odpowiednie ciśnienie robocze przy dużej pojemności i takiej samej mocy grzałek.

Wytwornice generują wysoką temperaturę pary dzięki zastosowaniu grzałek elektrycznych. To one sprawiają, że ciepła para jest skutecznie generowana przez urządzenie. Grzałka podgrzewa wodę, przez co wytwarza w zbiorniku właściwe ciśnienie, aby następnie zamienić ją w parę.

Jak działają wytwornice pary

Działanie wytwornic jest bardzo szybkie – duże ilości pary da się uzyskać w ciągu zaledwie kilku minut. Dzięki temu można ich używać na szeroką skalę w przemyśle tekstylnym i odzieżowym, np. w szwalniach czy prasowalniach.

Z uwagi na duże obciążenie, jakim w procesach przemysłowych poddawane są wytwornice pary, warto zamawiać je wyłącznie w sprawdzonych sklepach, które oferują wydajne urządzenia wysokiej jakości. Te kryteria spełniają dostępne w naszym asortymencie konstrukcje, gwarantując długoletnie, niezawodne i bezawaryjne działanie. Nie warto marnować dużych pieniędzy na kiepskie urządzenia wytwornic pary, które często się psują i w krótkim czasie tracą swoją pierwotną wydajność.

Niektóre z dostępnych wytwornic pary posiadają praktyczną podkładkę pod żelazko, a inne drążek pozwalający na podtrzymanie kabla albo kółka. Wszystkie szczegółowe informacje na temat wybranych modeli są zawarte w opisach dostępnych w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do przeglądania asortymentu i składania zamówień na wysokiej jakości urządzeń wytwornicy pary renomowanych producentów! Gwarantujemy atrakcyjne ceny i krótki czas wysyłki. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Wytwornica pary Comel SnailWytwornica pary pratika bez pompyWytwornica pary rotondi mini 6 z zelazkiem i pompa 6l

Wytwornice pary do prasowania, wytwornice pary z żelazkiem, maszyny do szycia | Sklep Techmasz

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk