STEBNÓWKI JACK

Znaleziono 17 produktów.

Pokazano 1-15 z 17 produktów

Aktywne filtry

Stebnówki Jack A4E i Jack A5E

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz profesjonalne stebnówki Jack A4E oraz A5E. Przygotowaliśmy dla Ciebie niezawodne maszyny szwalnicze, które są przeznaczone zarówno dla zawodowych krawców, jak i osób zajmujących się szyciem amatorsko. Dostępne w tej kategorii urządzenia przeniosą jakość Twojej pracy na wyższy poziom, zwiększając jej wydajność oraz dokładność. Modele są odpowiednie do krawiectwa lekkiego oraz średniego i zaopatrzono je w wiele praktycznych funkcji – sprawdź koniecznie!

Jack A4E

Jack A4E to jednoigłowe stebnówki o wysokiej funkcjonalności i ergonomii. Urządzenia z tej serii zaopatrzono w wiele praktycznych rozwiązań, które podniosą efektywność Twojej pracy. W zależności od wybranego modelu możesz korzystać z funkcji automatycznego obcinania nici, programowania rygla czy pozycjonowania igły. Maszyna ma również kilkustopniowe oświetlenie LED, dzięki któremu masz gwarancję znakomitej widoczności w trakcie szycia.

Jack A5E

Model Jack A5Eto świetna propozycja dla profesjonalistów i amatorów szukających niezawodnego sprzętu do pracy. Stebnówki z tej kategorii zaopatrzone są w niezwykle wydajny i energooszczędny silnik typu Direct Drive, który został wbudowany w głowicę. Maszyny mają też zamontowane gniazda USB, przez co bez problemu podłączysz do nich urządzenie mobilne, np: telefon. W tym modelu ramię zostało wydłużone do 30,5cm, a system smarowania jest zamknięty (brak typowej misy olejowej). Dodatkowo producent udoskonalił tutaj system obcinania nici, który działa z jeszcze większą dokładnością (długość nitki po obcięciu do 3,5mm).

Stebnówki JACK A4 i jack A5 - Maszyny Do Szycia | Sklep Techmasz

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk