Koszyk

PLOTER TNĄCY BROTHER SDX1200 + GRATIS MATA CADXMATLOW12

2 530,00 zł brutto
2 056,91 zł netto
Brutto
Ilość
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży.

Nowy Brother SDX 1200 to najbardziej innowacyjne urządzenie na rynku. Dzięki wielu zaawansowanym funkcjom praca z tym urządzeniem jest jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza!

Tylko teraz przy zakupie plotera Brother ScanNCut SDX1200 otrzymają Państwo gratis matę ze słabym klejem CADXMATLOW12 za 2530 zł!Topowy model z nowej serii ploterów Brother DX. Model SDX1200 posiada więcej wbudowanych wzorów (1303) , krojów czcionek (17), pamięci wewnętrznej (1,5 GB) niż podstawowy model. Poza plikami SVG i FMC czyta on również wzory zapisane w formatach PES i PHC. Ułatwia to znacząco wykonywanie aplikacji hafciarskich na hafciarkach Brother, dzięki funkcji czytania drogi ściegów. Oba urządzenia pozwalają na importowanie wzorów za pomocą USB bądź WI-FI.

Główną różnicą pomiędzy nowymi modelami, a poprzednią serią CM jest wyeliminowanie konieczności ręcznego ustawiania długości wysuwu i siły docisku noża. SDX1000 i SDX1200 zrobią to za Ciebie. Tym samym zautomatyzowano funkcję, która sprawiała użytkownikom starszych ploterów najwięcej problemów w konfiguracji.

Wprowadzenie nowych rozwiązań pozwoliło ponadto na zwiększenie o 50% maksymalnej grubości ciętych materiałów. Ploter radzi sobie świetnie z wycinaniem nawet grubych, 3 milimetrowych filcy używanych w aplikacjach hafciarskich.
Zmiany w konstrukcji wpłynęły przy tym również na ogólną kulturę pracy maszyny. Dzięki nowej budowie urządzenie pracuje znacznie ciszej, polepszając jednocześnie dotychczasową prędkość i dokładność cięcia. Docenią to w szczególności hobbyści pracujący często w nocy, czy młode matki.

Nowością jest wprowadzenie funkcji half-cut, która umożliwia ręczny dobór głębokości cięcia noża (choć domyślnie dla tej funkcji jest to połowa), dla materiałów posiadających podkład. Folie winylowe, flex czy flock nie będą w ten sposób przecinane na wylot.
Kolejną nową funkcją wprowadzoną przez modele ScanNCut jest możliwość cięcia z rolki, bez konieczności używania maty klejącej. Można w ten sposób wycinać materiały o długości do 178 cm i szerokości maksymalnej 25 cm. Podajnik do cięcia z roli jest wyposażeniem opcjonalnym.
Zmianie uległ również wbudowany skaner – teraz o rozdzielczości skanowania 600 dpi (względem 300 dpi w poprzedniej serii) – przez co łatwiej jest zeskanować bardzo drobne elementy, czy drobne linie.
Zasada działania plotera:
Na macie tnącej należy umieścić kawałek materiału, który zostanie wycięty przez sterowany komputerem nóż tnący. Ploter wycina nawet bardzo szczegółowe motywy oraz ma możliwość wycinania wewnątrz figur. Długość noża tnącego or
Zastosowanie:
Brother ScanNCut to doskonałe urządzenie o możliwościach, które ogranicza jedynie nasza wyobraźnia. Jednym z wielu zastosowań jest scrapbooking, czyli wycinanie rozmaitych wzorów z kartonu, wykorzystywanych do tworzenia np. kart okolicznościowych. Dzięki tej maszynie możesz z łatwością wyciąć dowolny wzór z folii flex lub flock w celu ozdobienia swojej odzieży. Urządzenie możesz wykorzystywać w warunkach domowych, jednak nie straszne mu są również większe, komercyjne projekty. To genialne urządzenie wycina nie tylko papier, karton, czy folię. Bez obaw możesz pracować z trudniejszymi materiałami jak skóra czy filc, co zdecydowanie ułatwi pracę przy Twoich projektach krawieckich.

Projektowanie wzorów:
az jego docisk ustawiamy manualnie bądź korzystamy z ustawień automatycznych. Ploter zmierzy grubość materiału i automatycznie ustawi odpowiednie parametry. ScanNCut nie tylko wycina, doskonale radzi sobie z rysowaniem, bigowaniem (embosing) bądź dozowaniem kleju (foiling)- w tym celu wystarczy wymienić nóż tnący na pisak, narzędzie do bigowania bądź dozownik kleju.
Ploter oferuje wiele gotowych kształtów i figur, które domyślnie zapisane są w jego pamięci podręcznej. Możesz zmieniać ich wielkość oraz położenie dzięki dużemu, ergonomicznemu ekranowi dotykowemu.
Osoby, które nie chcą korzystać z gotowych rozwiązań zaprogramowanych w urządzeniu, mogą zaprojektować własne wzory przy użyciu dowolnego programu wektorowego, bądź darmowego programu Brother ScanNCutCanvas .Wbudowany w ploterze skaner, potrafi rozpoznać odręcznie narysowane na kartce kształty dzięki czemu korzystanie z programów graficznych nie jest konieczne – wystarczy swój wzór narysować, zeskanować i wyciąć.
Parametry techniczne:
-dotykowy ekran LCD o przekątnej 12,7cm
-1303 wzory zapisane w pamięci urządzenia
-17 krojów czcionek
-pamięć wewnętrzna 1,5gb
-skaner o rozdzielczości 600dpi
-2 wejścia USB
-WI-FI
-obsługuje pliki w formatach: PES,PHC,SVG,FMC
-automatyczne ustawianie długości ostrza
-maksymalny obszar skanowania: 305x610mm
 
Wyposażenie standardowe zawiera:
-mata standardowa CADXMATSTD12
-mata ze słabym klejem CADXMATKOW12
-nóż standardowy do uchwytu automatycznego CADXBLD1
-automatyczny uchwyt noża standardowego CADXHLD1
-nóż do cienkich materiałów do uchwytu automatycznego CADXBLDQ1
-automatyczny uchwyt noża do cienkich materiałów CADXHLDQ1
-uchwyt do pisaków Brother’a CAPENHL1
-zestaw pisaków (6 sztuk) CAPEN1
-pisaki znikające do tekstyliów (2 sztuki) CAPEN2
-folia termiczna do podklejania tekstyliów CASTBL1
-nakładka na matę z bardzo mocnym klejem (2 arkusze) CASTBL2
-arkusz papieru do cięcia 30 x 30 cm
-szpatułka
-dotykowe pióro
-pokrowiec na akcesoria
-kabel zasilający
-instrukcja obsługi
Gwarancja: 12 miesięcy zakup na firmę / 24 miesiące zakup na osobę prywatną
 

4 innych produktów w tej samej kategorii: