Kod aktywacyjny Print To Cut Brother

130,00 zł brutto

105.69 zł netto

Obecnie brak na stanie
CADXPRNTCUT1

Dodatek kompatybilny tylko z ploterami z serii SDX.

Dodatek Print To Cut do ploterów Brother SDX pozwala na wygenerowanie znaczników w programie i ich wydruk. Następnie ploter przed cięciem odczyta znaczniki z arkusza oraz wytnie wzory po konturze lub innym zaprojektowanym kształcie.

Wpisanie kodu w programie CanvasWorkspace odblokowuje w nim dodatkową opcję – generowanie znaczników do cięcia. Następnie po wybraniu tej opcji na rogach arkusza podczas druku zostaną dodane niewielkie, dedykowane znaczniki w postaci 3 okręgów i linii. Ploter po odczytaniu znaczników będzie mógł precyzyjnie wyciąć wydrukowane wzory po konturze.

Zalety korzystania z opcji Print To Cut:

Przyspieszenie pracy

Korzystajac z opcji Print To Cut możesz znacznie przyspieszyć pracę z ploterem Brother, szczególnie jeżeli wycinasz powtarzalne wzory. Raz zaprojektuj kształt obrysu w programie CanvasWorkspace i prześlij go do plotera. Następnie po odczycie znaczników zostanie on automatycznie wyrównany ze wzorem i wycięty. Nie trać czasu na skanowanie!

Wygoda projektowania

Wzór możesz zaprojektować na bazie dodanej w programie grafiki i dokładnie go pozycjonować. Wytnij grafikę po konturze lub w dowolnym wybranym kształcie tworząc wyjątkowe naklejki, zawieszki czy winietki.

Druk w drukarni

Plik z grafiką możesz wyeksportować do pliku PDF i wydrukować w profesjonalnej drukarni, aby uzyskać wysoką jakość i żywe kolory elementów w projekcie. Następnie skorzystaj z stworzonego obrysu elementów i wytnij je na swoim domowym ploterze.

CADXPRNTCUT1

Produkty powiązane (Znaleziono 16 produktów w tej samej kategorii)

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk