REALIZACJA ZAMÓWIENIA:
Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób. Przesyłki dostarcza firma kurierska DPD. Aktualne informacje o tym, gdzie w danej chwili znajduje się paczka wysłana firmą kurierską sprawdzić można na stronie internetowej http://www.dpd.com.pl/ po wpisaniu numeru listu przewozowego. Numer listu przewozowego znajdą Państwo w mailu potwierdzającym wysłanie paczki. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów. Każdy wysyłany przez nas towar jest ubezpieczony do pełnej jego wartości. Zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy odmówić odbioru przesyłki i skontaktować się z nami, abyśmy mogli odnotować zdarzenie. Niestety przed uiszczeniem zapłaty oraz pisemnym potwierdzeniem odbioru kurier nie może wydać paczki odbiorcy. Nie ma możliwości sprawdzenia zawartości przed potwierdzeniem odbioru, warto jednak poprosić kuriera o to by uczestniczył w sprawdzeniu zawartości przesyłki, upewniając się czy doszła w stanie nienaruszonym. W sytuacji gdyby kurier odmówił, należy go poinformować, iż w przypadku uszkodzenia bądź niezgodności będzie musiał przyjechać ponownie w celu spisania protokołu uszkodzenia. Firma kurierska ma obowiązek sporządzenia protokołu z odbiorcą przesyłki w terminie 7 dni od jej doręczenia. Sprawdzenie przesyłki oraz zgłoszenie reklamacji w dniu odbioru, jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.KOSZTY WYSYŁKI:

 

Paczki do 30 kg wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD Polska (dostawa na drugi dzień roboczy):

- 15,90 zł (przelew, pobranie, szybkie płatności elektroniczne, płatności kartą)

Paczki o wadze powyżej 30 kg, a nie przekraczające 50 kg, wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD Polska (dostawa na drugi dzień roboczy):

- 99,00 zł (przelew, pobranie, szybkie płatności elektroniczne, płatności kartą)

Paczki o wadze większej niż 50 kg wysyłamy na palecie (maszyny przemysłowe, złożone, ze stołem, blatem, przeszyte materiałem, gotowe do pracy)

- 189 zł  (przelew, szybkie płatności elektroniczne, płatności kartą)

- 209 zł  (pobranie) 

Paczki o wadze do 25 kg (o maksymalnych wymiarach 41 x 38 x 64 cm) wysyłane kurierem InPost - dotyczy określonego asortymentu (dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych):

- 13,90 zł (przelew, szybkie płatności elektroniczne, płatności kartą, pobranie)

lub Paczkomat InPost

- 11,90 zł (przelew, szybkie płatności elektroniczne, płatności kartą)Przy  zakupie większej ilości maszyn istnieje możliwość skorzystania z transportu firmowego. Prosimy o zapytania telefoniczne lub mailowe.
Odbiór osobisty wszystkich zakupionych przedmiotów możliwy jest w siedzibie firmy TECHMASZ pod adresem Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 6 w Białymstoku. 
PŁATNOŚĆ:


W Naszym sklepie dostępne są następujące formy płatności:

1. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym - jest to forma płatności dostępną tylko, gdy jako forma dostawy, został wybrany odbiór osobisty w Naszym sklepie stacjonarnym, zlokalizowanym w Białymstoku, przy Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 6.


2. Przelew bankowy - jest to forma płatności, po wyborze której, dokonują Państwo wpłaty bezpośrednio na Nasz rachunek bankowy prowadzony w banku PKO BP. Przy wyborze tej formy płatności, dane do dokonania przelewu są następujące:

TECHMASZ Cezary Kalinowski
ul. Niska 3
15-666 Białystok
nr rachunku bankowego: PL 97 1020 1332 0000 1902 0028 3382

3. Pobranie - ta forma płatności dostępna jest jedynie, gdy wybierają Państwo dostawę realizowaną przez firmę kurierską DPD. Przy wyborze tej formy płatności, płacą Państwo gotówką dla kuriera doręczającego przesyłkę w momencie odbierania paczki.

4. Płatności elektroniczne PayU - Rozliczenie płatności elektronicznych PayU jest realizowane przez PayU SA z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, przy ul. Grunwaldzkiej 182 (http://www.payu.pl/).

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk