Koszyk
 • -291,00 zł
  legend
  BROTHER CV3440 Renderka | Sklep Maszyny Szwalnicze
  BROTHER CV3440 Renderka | Sklep Maszyny Szwalnicze
  BROTHER CV3440 Renderka | Sklep Maszyny Szwalnicze
  BROTHER CV3440 Renderka | Sklep Maszyny Szwalnicze
  BROTHER CV3440 Renderka | Sklep Maszyny Szwalnicze
  BROTHER CV3440 Renderka | Sklep Maszyny Szwalnicze
  BROTHER CV3440 Renderka | Sklep Maszyny Szwalnicze

MASZYNA DO SZYCIA RENDERKA BROTHER CV3440

2 580,00 zł
2 289,00 zł brutto
1 860,97 zł netto
Zniżka 291,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 2 289,00 zł

Ilość
W magazynie

Nowy coverlock Brother CV3440 pozwala profesjonalnie wykańczać ubrania zawsze, gdy wymagane jest trwałe zszycie materiału przy zachowaniu dużej elastyczności ściegu, a więc przy szyciu ubranek dziecięcych, koszulek, bluzek, sukienek, rękawów, ściągaczy, lamówek, bielizny, dresów,ubrań sportowych. Zastosowanie znajduje także ścieg łańcuszkowy, służący do łączenia materiałów np. w jeansach, koszulach czy odzieży roboczej.

Brother CV3440 pozwala na szycie 4 rodzajami ściegów (potrójny ścieg drabinkowy, ścieg drabinkowy podwójny wąski, ścieg drabinkowy podwójny szeroki, ścieg łańcuszkowy) w szerokiej gamie zastosowań i materiałów, zarówno w celach dekoracyjnych, jak i konstrukcyjnych.
Duży komfort pracy na coverlocku został osiągnięty poprzez powiększone pole robocze do wielkości 155 mm x 100 mm. Żadna inna renderka na polskim rynku nie oferuje tak dużej przestrzeni roboczej. Dla zwiększenia wygody wszystkie dźwignie i pokrętła zostały przeniesione na prawą stronę maszyny tak, by nie były one przesłonięte materiałem w czasie pracy.
W renderce zastosowano poręczną dźwignię do podnoszenia stopki i zmniejszania naprężenia nici. Ułatwia ona nawlekanie maszyny i operowanie materiałem. Poniżej dźwigni znajdują się pokrętła do ustawiania długości ściegu, mechanizmu dyferencyjnego, manualnego poruszania igielnicą.
Na lewo od igieł, na obudowie umieszczono przydatny, przyśpieszający pracę obcinacz nitek. W górnej części obudowy znajduje się zaś wygodny uchwyt do przenoszenia maszyny oraz pokrętło do regulacji docisku stopki. Przedni plastik obudowy został zaś ozdobiony przejrzystą, różnokolorową instrukcją drogi każdej z nici. Rozwiązanie to jest doskonale znane wszystkim użytkownikom overlocków Brother. Nawlekanie nici jest poprowadzone przez metalową antenę, trwałe rozwiązanie niespotykane w innych coverlockach domowych. Poprzez system chwytaczy i przelotek igła finalnie trafia do igły, która w odróżnieniu od poprzedniej generacji coverlocków Brother opuszcza się w kierunku płytki ściegowej pod kątem prostym. Zwiększa to siłę przebicia igły i zmniejsza uszkodzenia materiału spowodowane pracą igły. Dzięki zastosowanym mechanizmom nawlekanie covera CV3440 jest intuicyjne, co nie jest wcale takie oczywiste przy tak znacznym zaawansowaniu technicznym maszyny.
Szczegóły techniczne:
- prędkość szycia 1000 ścieg/min
- mechanizm dyferencyjny 0,7 - 2,0
- szerokość ściegu od 3 do 6 mm
- długość ściegu od 2 do 4 mm
- rodzaje ściegów: drabinkowy potrójny, drabinkowy podwójny szeroki, drabinkowy podwójny wąski, łańcuszkowy
- wolne ramię
- oświetlenie led
- regulowany docisk stopki
- regulacja naprężenia nici
- przestrzeń robocza 15,5 cm

Wyposażenie standardowe:
-
pokrowiec
- stopka uniwersalna
- torebka na akcesoria
- pinceta
- siatka na szpulki 4 szt
- kołpaki szpulki 4 szt
- szczoteczka do czyszczenia
- śrubokręt
- zestaw igieł
- kontroler nożny
- instrukcje DVD

Coverlock posiada 3 lata gwarancji w systemie "door to door". Do renderki dołączona jest czytelna instrukcja obsługi w języku polskim.

Do maszyn z linii Cover Stitch dostępny jest szereg opcjonalnych akcesoriów, które poszerzają możliwe zastosowania maszyn o nowe funkcje. Posiadając je jesteś w stanie samodzielnie wykonać lamówki i szlufki nie ustępujące tym spotykanym w odzieży markowej. Oprócz szlufiarki  i lamownika do wszywania zaprasowanych lamówek dostępny jest również zwijacz (zwijający jedno i dwukrotnie), zestaw do obszywania krawędzi, oraz lamownik dwufunkcyjny (składający i wszywający niezaprasowane lamówki). Teraz żaden detal nie będzie dla Ciebie zbyt trudny i czasochłonny.

BROTHER

Specyficzne kody

EAN13
4977766779975

15 innych produktów w tej samej kategorii: