Płytka JANOME do przeszywania zgrubień

15,00 zł brutto

12.20 zł netto

832820007 JANOME

Płytka przeznaczona do łatwiejszego przeszywania zgrubień ma za zadanie sprawić by stopka dociskowa w Twojej maszynie była zawsze ustawiona poziomo. Jeśli spędzasz przy maszynie trochę czasu, na pewno dostrzegasz problem przeszywania zgrubień, w szczególności gdy stopka blokuje się i nie chce płynnie najechać na zgrubienie materiału. Z pomocą w takim momencie może przyjść ta niewielka płytka.

Zatrzymaj się tuż przed zgrubieniem, unieś stopkę a następnie wsuń pod nią od tyłu płytkę. Po opuszczeniu stopki będzie ona wyraźnie wyżej, dzięki czemu wejście na zgrubienie nie będzie stanowić takiego problemu. Przeszyj fragment materiału, a następnie gdy stopka zejdzie z płytki podłóż ją z przodu, tak aby stopka schodząc ze zgrubienia nie ustawiała się pod dużym kątem, lecz zeszła płynnie na płytkę do przeszywania zgrubień.

Utrzymując stopkę dociskową poziomo ułatwia się pracę maszynie - dzięki temu ząbki równomiernie przesuwają materiał, ścieg jest równy i dokładny, a końcowy efekt estetyczny i satysfakcjonujący.

Płytkę można również wykorzystywać do ustabilizowania guzika w trakcie jego przyszywania na maszynie.

832820007 JANOME

Zobacz także

Produkty powiązane (Znaleziono 8 produktów w tej samej kategorii)

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk