DWUIGŁÓWKA JUKI LH-3578A

11 600,00 zł brutto

9430.89 zł netto

Ostatnie sztuki w magazynie
Maszyna z nowej serii stebnówek 2-igłowych. Kompletnie nowa konstrukcja maszyny w stosunku do poprzedniego modelu z szeregiem udoskonaleń i usprawnień.  Do szycia materiałów średnich i ciężkich.
Maszyna z nowej serii stebnówek 2-igłowych. Kompletnie nowa konstrukcja maszyny w stosunku do poprzedniego modelu z szeregiem udoskonaleń i usprawnień. Do szycia materiałów średnich i ciężkich.

Standardowo dostępna z nowoczesnym systemem smarowania (nie posiada typowej miski olejowej). Olej w zamkniętym obiegu, doprowadzany tylko do mechanizmu chwytacza. Olej wydostający się z obszaru chwytacza opada do miski olejowej skąd po przejściu przez filtr doprowadzany jest powrotnie do zamkniętego obiegu. Rozwiązanie gwarantujące brak jakichkolwiek wycieków oleju z górnej części maszyny (głównie igielnica) powodujących plamienie materiału, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej prędkości szycia jak w przypadku wersji ze smarowaniem wszystkich mechanizmów maszyny. Opcjonalnie dostępna wersja bez powrotu oleju.

Maksymalna prędkość szycia 3000 ściegów/min., długość ściegu do 5 mm, chwytacze o powiększonej pojemności, rozstaw igieł 6,4 mm (inne na zamówienie) Transport ząbkowo-igłowy. 

Gwarancja: 12 miesięcy

Produkty powiązane (Znaleziono 11 produktów w tej samej kategorii)

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk