Koszyk

GUZIKARKA SIRUBA BT-438Q

12 899,00 zł brutto
10 486,99 zł netto
Brutto
Ilość
Dostępny na zamówienie

Elektronicznie sterowana guzikarka 2-nitkowa o ściegu stebnowym. Standardowo przeznaczona do doszywania guzików płaskich. Istnieje możliwość przystosowania maszyny do doszywania guzików na stopce (po wymianie dodatkowych opcjonalnych części).
Maszyna wyposażona jest w nowoczesny energooszczędny napęd servo o mocy 550W oraz silniki krokowe sterujące materiałem oraz stopką dociskową.

Udoskonalony system smarowania - olej w zamkniętym obiegu, doprowadzany tylko do mechanizmu chwytacza (bez smarowania mechanizmu napędu igielnicy). Rozwiązanie takie gwarantuje brak jakichkolwiek wycieków oleju z górnej części maszyny (najczęściej z igielnicy) powodujących plamienie materiału.

Nowy system automatycznego obcinania pozostawia krótszą nitkę po obcięciu na materiale. Zwiększa to estetykę przeszycia i eliminuje konieczność docinania nitek na wyrobie.

Duży czytelny panel sterujący z dotykowym ekranem z możliwością tworzenia własnych wzorów przeszycia. Wszystkie ikony oraz ustawienia są wyświetlane w bardzo czytelny sposób. Płynna regulacja długości i szerokości wzoru przeszycia. Możliwość programowania cyklu różnego rodzaju odszyć.

Złącze USB umożliwia kopiowanie wzorów za pomocą pamięci przenośnej.

Parametry techniczne:
- prędkość szycia 2.700 ściegów/min
- pole pracy 6,4 x 6,4 mm
- maksymalna ilość ściegów w programie: 5000
- wysokość podnoszenia stopki 13 mm
- zasilanie 230V

Gwarancja: 12 miesięcy

SIRUBA

7 innych produktów w tej samej kategorii: