legend

HAFCIARKA BROTHER M240ED + HAFTY DISNEYA

3 499,00 zł brutto

2844.72 zł netto

Ostatnie sztuki w magazynie

Brother M240ED to nowa hafciarka w ofercie tego japońskiego producenta. W porównaniu do poprzedniej generacji hafciarek M240ED posiada nowy kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 3,7 cala, który pozwala na wygodną i precyzyjną obsługę maszyny. Ponadto wszystkie przyciski sterujące hafciarką zostały umieszczone na jednym panelu, tak by zmaksymalizować ergonomię, co jest znamienne dla maszyn Brother.

Brother M240ED to nowa hafciarka w ofercie tego japońskiego producenta. W porównaniu do poprzedniej generacji hafciarek M240ED posiada nowy kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 3,7 cala, który pozwala na wygodną i precyzyjną obsługę maszyny. Ponadto wszystkie przyciski sterujące hafciarką zostały umieszczone na jednym panelu, tak by zmaksymalizować ergonomię, co jest znamienne dla maszyn Brother.
Wszystkich polskich użytkowników na pewno ucieszy fakt, że menu hafciarki zostało wyposażone w polską wersję językową, co dodatkowo ułatwia pracę.

Sam interfejs został oparty o rozwiązania znane z hafciarek przemysłowych Brothera umożliwiając z poziomu maszyny w prosty sposób dokonać nawet skomplikowanych działań na wzorach. Przesuwanie, obracanie, zwiększanie i zmniejszanie wzoru lub czcionki, to tylko niektóre z wbudowanych funkcji!

Dodany został również port USB pozwalający na łatwe importowanie projektów z komputera, co znacząco rozszerza możliwości hafciarki ponad 125 wzorów wbudowanych w pamięci wewnętrzną maszyny. Aż 45 z nich to dedykowane maszynom Brother wzory Disney©.

Wzory mogą być łączone z poziomu hafciarki, co eliminuje konieczność inwestowania dodatkowo w oprogramowanie do projektowania haftu. Wystarczy nacisnąć przycisk dodaj, by połączyć napis wykonany w jednej z 10 rodzajów czcionek z jedną z 14 rodzajów ramek w 10 dostępnych kształtach, czy którymś z wielu wbudowanych wzorów. Możliwości są naprawdę ogromne.

Standardowe pole haftu to 100 x 100 mm, można je łatwo powiększyć do 170 x 100 mm przy użyciu dodatkowego tamborka (do kupienia oddzielnie).

Jedną z funkcji wyróżniających maszynę jest automatyczny nawlekacz nici. Wystarczy odpowiednio zahaczyć nić o mechanizm, nacisnąć przycisk i gotowe. Nić nawleczona. Hafciarka jest wyposażona w czujniki nici dolnej i górnej, dzięki czemu maszyna powiadomi nas w przypadku zerwania nici, czy skończenia się nici bębenkowej.

Dzięki zastosowaniu jasnego oświetlenia LEDowego praca na maszynie nawet nocą nie stanowi problemu, zwłaszcza że w porównaniu do poprzedniej generacji maszyn nowa hafciarka, jest zauważalnie cichsza.

Dodatkowym walorem M240ED jest jej elegancki wygląd – jest po prostu śliczna. Może to być rewelacyjny prezent! Szczególnie, że w zestawie z maszyną znajduje się ponadto szereg akcesoriów, które można przetrzymywać w dołączonej dedykowanej im teczce. Gdy zaś maszyna nie jest używana, można ją zakryć specjalnym pokrowcem, który również jest w składzie zestawu.Specyfikacja techniczna:
- 3,7. calowy dotykowy ekran;
- 125 wbudowanych wzorów haftów;
- pole pracy - 100 x 100mm;
- port USB;
- prędkość pracy do 400 śc./min;
- 10 czcionek;
- licznik wkłuć (ściegów);
- wyświetlanie kolorów nitek do haftu;
- czas wykonywania haftów;
- czujnik zrywu nitki;
- elektroniczny nawlekacz igły;
- płynna regulacja naprężenia nitki;
- funkcja samodzielnego tekstu;
- chwytacz rotacyjny;
- edycja wzorów haftów (obrót, odbicie lustrzane, powiększenie, pomniejszenie, zmiana kolorów);
- funkcja zapamiętywania haftów;
- podgląd haftów;
- diodowe oświetlenie pola pracy;
- elektroniczne podnoszenie stopki;
- blokada panelu dotykowego.

Wyposażenie standardowe:
- stopka do haftu “Q”;
- zestaw igieł;
- szpulka dolna (w maszynie);
- wstępnie nawinięta szpulka dolna;
- klips do szpulki dolnej;
- nóż do szwów;
- nożyczki;
- szczotka do czyszczenia;
- śrubokręt;
- śrubokręt w kształcie dysku;
- nasadka szpulki (duża);
- nasadka szpulki (średnia) (w maszynie);
- nasadka szpulki (mała) ;
- wkładka szpulki z nicią;
- sitka na bębenek;
- bębenek (w maszynie);
- zestaw do haftowania (średni) 10 cm x 10 cm;
- torba na akcesoria;
- pokrywa ochronna;
- instrukcja obsługi;
- skrócona instrukcja obsługi;
- przewodnik projektowania haftów.

Gwarancja 3 lata "door to door". Szczegóły gwarancji (pobierz lub oglądaj online).

Produkty powiązane (Znaleziono 9 produktów w tej samej kategorii)

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk