Koszyk

HAFCIARKA HAPPY HCD3E-1501-40

73 498,99 zł brutto
59 755,28 zł netto
Brutto
HAPPY HCD3E-1501-40 to jednogłowicowa hafciarka zaprojektowana przez japońskich inżynierów i wyprodukowana w Japonii. .Model ten jest wysokopółkową propozycją wśród hafciarek jednogłowicowych tego japońskiego producenta. Maszyna ta przystosowana jest do pracy w pełni przemysłowej w systemie wielozmianowym.
Ilość
Na zamówienie

HAPPY HCD3E-1501-40 to jednogłowicowa hafciarka zaprojektowana przez japońskich inżynierów i wyprodukowana w Japonii. .Model ten jest wysokopółkową propozycją wśród hafciarek jednogłowicowych tego japońskiego producenta. Maszyna ta przystosowana jest do pracy w pełni przemysłowej w systemie wielozmianowym.

Przeznaczona jest do wszystkich, bez wyjątku, prac hafciarskich, również tych najtrudniejszych jak haft na wąskich elementach, haft cylindryczny, ciężki, wypukły, na grubych materiałach, cording, coiling, naszywanie sznurka itp - zależnie od wyboru oprzyrządowania.  
Istotnym aspektem, na który zwracają szczególną uwagę osoby korzystające z hafciarek Happy jest przystępność i intuicyjność interfejsu służącego do sterowania pracą maszyny. Wielu klientów posiadających w swoich hafciarniach hafciarki HappyJapan obok hafciarek innych wiodących producentów opowiada nam, że ich pracownicy najchętniej pracują właśnie na Happy ze względu na łatwość ich obsługi. Co ważne, niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z maszyną jedno czy wielogłowicową panel sterujący maszyną pozostaje ten sam, przez co pracownicy do tej pory pracujący na Happy nie muszą uczyć się obsługi nowego systemu, tylko mogą rozpocząć pracę na pełnych obrotach od razu po instalacji maszyny.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY:
 • ogromne pole haftu: 52cmx40cm
 • 15 kolorów - to wygoda i większa wydajność; maszyna jest piekielnie szybka, błyskawicznie tnie nitki i zmienia kolory
 • zmiana konfiguracji z haftu płaskiego na czapki odbywa się bardzo szybko i sprawnie: nie trzeba wymieniać płytki ściegowej ani regulować wysokości stopki ściegowej
 • kolorowy ekran powoduje, że obsługa maszyny jest łatwiejsza, łatwiej jest ustawiać parametry pracy maszyny, a kolorowy podgląd haftu ogranicza niebezpieczeństwo popełnienia błędu doboru koloru nici czy złej lokalizacji haftu na tamborku
 • wbudowany program do edycji haftów umożliwia wykonywanie niespotykanych w innych maszynach zaawansowanych operacji: można zestawiać kompozycje składające się z różnych haftów, można edytować kody sterujące projektu haftu: np. wstawiać i kasować cięcia nitek, można wstawiać i kasować poszczególne ściegi
 • żeliwny korpus maszyny eliminuje drgania zapewniając doskonałej jakości haft oraz bardzo cichą pracę maszyny
 • stół (opcja) umożliwia wykonywanie haftów na bardzo dużych i ciężkich elementach przy zastosowaniu ram do haftu płaskiego
 • wąskie cylindryczne ramię hafciarki umożliwia wykonanie wszelkich haftów na wyrobach gotowych nawet w trudnodostępnych miejscach
WYPOSAŻENIE:
 • port USB do łączenia się kablem z pojedynczym komputerem PC
 • złącze LAN - maszyna przystosowana jest to pracy w sieci, możliwa jest obsługa kilku maszyn HAPPY z jednego komputera (jedno i wielogłowicowych)
 • czytnik pendrive-ów USB
 • automatyczne powiadomienie o konieczności oliwienia maszyn, gdy jest to wymagane
 • ochrona danych w przypadku zaniku napięcia
 • specjalny komputerowy program HAPPY PMS daje możliwość sterowania maszyną z poziomu PC, służy do przesyłania danych do maszyny, edycji wzorów i ich ustawień, kontroli wydajności produkcji
Do hafciarki nie są dołączone fabrycznie żadne tamborki. Ich konfiguracja jest każdorazowo uzależniona od preferencji klienta.
Co ważne zakup hafciarki z serii HCD pozwala na rozbudowanie maszyny o dodatkowe opcje w przyszłości w zależności od aktualnych potrzeb produkcyjnych. Dostępne z hafciarką są: rama do haftowania, przyrząd do boringu, cekiniarka pojedyncza i podwójna, przyrząd do cordingu, laserowe czujniki bezpieczeństwa.
Do hafciarek z serii HCD dostępna jest ponadto szeroka gama opcjonalnych tamborków i przyrządów. Za ich pomocą możliwe jest haftowanie m.in. czapek, kieszonek, butów, skarpetek, czy pasów. Ułatwiają one również haftowanie na materiałach trudnych do upięcia w standardowych tamborkach płaskich, takich jak skóry, filce, czy materiały techniczne.
SPECYFIKACJA:
 • Pole haftu płaskiego 520mm x 400mm
 • Pole haftu na czapkach 70mm x 180mm lub 80mmx360mm
 • 15 igieł
 • Prędkość maksymalna 1200 ściegów/min
 • Zasilanie 200-230V
 • Waga 106kg
Gwarancja: 12 miesięcy
HAPPY

3 innych produktów w tej samej kategorii:

HAFCIARKA HAPPY HCH 701-30

30 498,99 zł brutto
24 795,93 zł netto
Availability: Out of stock
Happy HCH 701-30 to jednogłowicowa 7 igłowa komputerowa hafciarka japońskiej firmy Happy. Posiada duże pole haftu (285 x 290 mm), 12 wbudowanych czcionek i czytelny, kolorowy ekran dotykowy, która sprawia, że z jej obsługą poradzą sobie nawet osoby początkujące.

HAFCIARKA HAPPY HCS3-1201

53 499,00 zł brutto
43 495,12 zł netto
Availability: Out of stock
Maszyna umożliwia haftowanie 12 kolorami, z prędkością do 1000 wkłuć na minutę, w obrębie pola haftu o wielkości maksymalnej 28,5 x 29 cm.
Szczególnie polecamy ją wszystkim firmom szukającym łatwej w eksploatacji, uniwersalnej i niezawodnej hafciarki jednogłowicowej. Prostota użytkowania w połączeniu z mnogością dostępnego dodatkowego oprzyrządowania czynią z niej świetną propozycję zarówno dla przedsiębiorstw pragnących rozszerzyć swoją działalność o haft komputerowy, jak i małych zakładów szwalniczych, czy pracowni hafciarskich.