Koszyk

MASZYNA DO SZYCIA HUSQVARNA BRILLIANCE 75Q

7 299,00 zł brutto
5 934,15 zł netto
Brutto
Ilość
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży.

Sterowana komputerowo maszyna do szycia HUSQVARNA BRILLIANCE 75Q SET. Maszyna z pełną automatyką i portem WiFi. Posiada 460 zaprogramowanych ściegów.
HUSQVARNA BRILLIANCE 75Q to nowoczesna maszyna do szycia, z automatycznymi funkcjami, które sprawią, że nie będziesz mogła oderwać się od maszyny. Maszyna ma w swojej pamięci ponad 460 ściegów - w tym ściegi dekoracyjne i cekinowe, podzielonych na 19 kategorii i 4 alfabety z małymi i dużymi literami. Do dyspozycji mamy też 11 wzorów obszyć dziurek. Na dużym kolorowym ekranie maszyna wyświetla ściegi w rzeczywistej wielkości i podpowiada odpowiednią stopkę i parametry szycia. Żeby idealnie wypozycjonować ścieg, mamy do dyspozycji aż 29 pozycji igły. Zapisane w pamięci maszyny ściegi możemy edytować przez odbicie lustrzane czy taperowanie - czyli zwężać pod wybranym kątem początek i koniec ściegu.
Dodatkowo maszyna została zaopatrzona w automatyczny zestaw czujników, dzięki którym uzyskasz nienaganne ściegi.

Exclusive Sensor System™

Zintegrowany system czujników, przez cały czas pracy maszyny, mierzy i dostosowuje parametry szycia do wybranej techniki i materiału. Maszyna sama reguluje docisk stopki i naprężenie nici. Maszyna automatycznie podnosi i opuszcza stopkę uwzględniając wybraną technikę szycia. Cztery pozycje stopki i automatycznie opuszczanie ząbków transportu pozwalają na wygodną pracę z bardzo dużymi elementami, np. pikowanymi kołdrami. Dzięki zautomatyzowaniu docisku stopki, maszyna świetnie radzi sobie z bardzo grubymi i bardzo delikatnymi materiałami.
Sterowanie maszyną odbywa się za pomocą dużego ekranu dotykowego i praktycznego rysika, a dla najważniejszych funkcji, na obudowie maszyny umieszczono praktyczne przyciski, np. pozycjonowanie igły GÓRA/DÓŁ, przycisk START/STOP, Funkcja FIX.

Funkcja FIX

Bardzo praktyczne narzędzie, które automatycznie wiąże nitki na końcu ściegu i przeciąga je na lewą stronę materiału, zabezpieczając ściegi przed pruciem.

Wbudowany nawlekacz igły

Praktyczne narzędzie pozwalające na nawleczenie igły w kilka sekund, bez uciążliwego „trafiania” w oczko. Umieszczamy nitkę w specjalnych prowadnikach i nawlekacz ją „łapie” i przeciąga przez igłę. Nawlekacz jest szczególnie pomocny przy haftowaniu, kiedy musimy często zmieniać nić.

Czujnik kończącej się/zerwanej nitki

Maszyna ma innowacyjny czujnik, który da nam znać jeśli nitka będzie się kończyła. Jeśli nitka, którą szyjemy się zerwie, maszyna automatycznie się zatrzyma.

Niezawodna maszyna do szycia

Maszyna do szycia HUSQVARNA BRILLIANCE 75Q ma duże pole pracy - 25 cm, oświetlone diodami LED, które nie męczą oczu i nie rzucają cienia. Akcesoria do maszyny z łatwością utrzymasz w porządku dzięki funkcjonalnej szufladce. Na obudowie maszyny umieszczono praktyczną linijkę z podziałką w centymetrach i calach. Maszyna ma też wbudowany port USB.

Najważniejsze szczegóły techniczne:
- maszyna elektroniczna (komputerowa)
- chwytacz rotacyjny
- szerokość ściegu 7 mm
- 463 programy szycia
- system igieł 130/705

Wyposażenie standardowe:
- Stopka uniwersalna A
- Stopka ściegu dekoracyjnego B
- Stopka do wyszywania dziurek C
- Stopka D do ściegu krytego
- Stopka do suwaków E
- Stopka nieprzywierająca H
- Stopka krawędziowa J
- Regulowana stopka 1/4”
- Stopka do szycia w wielu kierunkach S
- Transparentna otwarta stopka
- Stopka Sensorowa Do obszywania dziurek Q
- Samoprzylepne podkładki poślizgowe
- Rysik
- Siatka na szpulkę (2)
- Podkładka filcowa
- Śrubokręt
- Rozcinacz ściegów
- Pędzelek
- Prowadnik krawędziowy
- Nakładka na szpulkę, duża (2)
- Nakładka na szpulkę, średnia
- Nakładka na szpulkę, mała
- Narzędzie wielofunkcyjne
- Szpulki
- Płytka ściegowa do ściegu prostego
- Twarda pokrywa
- Rozrusznik nożny
- Przewód
- Zestaw igieł
- Nici

Maszyna objęta 5-letnią gwarancją w ramach programu przedłużonej gwarancji.
HUSQVARNA

6 innych produktów w tej samej kategorii: