HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 25

7 969,00 zł brutto

6478.86 zł netto

Ostatnie sztuki w magazynie
Husqvarna Viking Designer Topaz 25 to automatyczna maszyna do szycia i hafciarka w jednym. Maszyna ma wbudowane 160 ściegów użytkowych i dekoracyjnych i 75 wzorów haftów na kluczu USB.
Automatyczna maszyna do szycia Husqvarna Viking Designer Topaz 25 jest wyposażona w 160 ściegów o szerokości do 7 mm. Do dyspozycji mamy m.in. ściegi użytkowe, ściegi do pikowania i 3 programowalne alfabety. W pamięci maszyny jest 6 rodzajów obszyć dziurek, 1 "oczko" i program do przyszywania guzików. Dostęp do ustawień daje nam duży, graficzny wyświetlacz, który pokazuje rzeczywisty obraz ściegu oraz jego zalecane parametry. Dla ułatwienia - główne automatyczne funkcje i najpopularniejsze ściegi mają też swoje przyciski. Prędkość szycia maszyny regulujemy za pomocą guzików + i - w 5 zakresach.

Exclusive Sensor System™

Zintegrowany system czujników, przez cały czas pracy maszyny, mierzy i dostosowuje parametry szycia do wybranej techniki i materiału. Maszyna sama reguluje docisk stopki i naprężenie nici. Maszyna automatycznie podnosi i opuszcza stopkę uwzględniając wybraną technikę szycia. Cztery pozycje stopki i automatycznie opuszczanie ząbków transportu pozwalają na wygodną pracę z bardzo dużymi elementami, np. pikowanymi kołdrami. Dzięki zautomatyzowaniu docisku stopki, maszyna świetnie radzi sobie z bardzo grubymi i bardzo delikatnymi materiałami.

Czujnik kończącej się/zerwanej nitki

Maszyna ma innowacyjny czujnik, który da nam znać jeśli nitka będzie się kończyła. Jeśli nitka, którą szyjemy się zerwie, maszyna automatycznie się zatrzyma.

Husqvarna Viking Designer Topaz 25 ma funkcję START/STOP, która pozwala na szycie bez użycia rozrusznika nożnego. Program ciągłego szycia do tyłu - można łatwo włączyć i wyłączyć przyciskiem.

Funkcja FIX

Bardzo praktyczne narzędzie, które automatycznie wiąże nitki na końcu ściegu i przeciąga je na lewą stronę materiału, zabezpieczając ściegi przed pruciem.

Maszyna jest wyposażona w niezawodny chwytacz rotacyjny i system szybkiej wymiany stopek.

Domowa, automatyczna hafciarka

Husqvarna Viking Designer Topaz 25 ma pole haftu o wymiarach 240 x 150 mm i 75 gotowych wzorów haftów oraz 1 edytowalną czcionkę hafciarską (na dołączonym do maszyny kluczu USB). Do personalizacji haftów możemy użyć: obracania (co 90 stopni), skalowania, i odbicia lustrzanego. Husqvarna Designer Topaz 25 pozwala na haftowanie na kolorowo i monochromatycznie. Maszyna automatycznie obcina nitki między kolejnymi elementami haftów - tzw. ściegi przeskokowe. Maszyno-hafciarka wyszywa z prędkością 800 wkłuć na minutę. Husqvarna Topaz 25 pozwala na korzystanie wzorów innych producentów - czyta pliki w wielu popularnych formatach. Z maszyną otrzymasz oprogramowanie hafciarskie PREMIER+, które pozwala na tworzenie i edytowanie wzorów haftów na komputerze.

Aplikacja Quick Font

Wraz z maszyną otrzymujemy dostęp do bezpłatnej aplikacji Quick Font, która pozwala na przekształcenie dowolnej czcionki True Type w czcionkę hafciarską.

Solidna maszyna do szycia

Maszyna Viking Husqvarna Designer Topaz 25 jest zbudowana na metalowych podzespołach, dzięki czemu jest mocna i trwała. Pole pracy jest o szerokości 200 mm jest oświetlone lampką z trzema diodami LED. Wyświetlacz graficzny o wymiarach 68 x 48 mm daje wygodny dostęp do ustawień maszyny, praktycznej pomocy i zaprogramowanych ściegów. Na wszystkie akcesoria do maszyny jest przewidziane miejsce w praktycznym, podwójnym pojemniku-szufladce. Maszyna ma wbudowany port USB i aktualizuje się automatycznie z klucza USB.

Domowa maszyna do szycia z menu w języku angielskim.
Maszyna objęta 5-letnią gwarancją w ramach programu przedłużonej gwarancji.

Cechy produktu

Typ sterowania: elektroniczna (komputerowa)
Szerokość ściegu (maszyna do szycia): 7 mm
Rodzaj chwytacza: rotacyjny
Automatyczne obcinanie nici: tak
Szerokość ściegu: 7 mm
Liczba programów szycia: 163
Liczba alfabetów - czcionek (hafciarka): 1
System igieł: 130/705
Zasilanie: 220 - 240 V
Wyposażenie: STOPKI:
Stopka uniwersalna A
Stopka do ściegów dekoracyjnych B
Stopka do obszywania dziurek C
Stopka do ściegu krytego D
Stopka do wszywania zamków E
Stopka krawędziowa J
Stopka do haftowania i cerowania R
Stopka z czujnikiem do obszywania dziurek w jednym kroku
Samoprzylepne podkładki poślizgowe
AKCESORIA:
Siatka na szpulki nici
Podkładka filcowa
Śrubokręt
Rozpruwacz
Pędzelek
Krążek na szpulkę – mały
Krążek na szpulkę – średni
Krążek na szpulkę – duży
Narzędzie wielofunkcyjne
Bębenki (6 szt.)
Klucz USB (1GB)
Oprogramowanie (na PC i MAC) do pobrania
Twardy pokrowiec na maszynę
Rozrusznik nożny
Kabel zasilający
Książka wzorów haftów DESIGNER TOPAZ 25
Klucz USB 1GB
Igły
Nić hafciarska
Kupon tkaniny i materiału stabilizującego
Tamborek (240x150)
Gwarancja: 5 lat

Opinie o produkcie (0)

Produkty powiązane (Znaleziono 10 produktów w tej samej kategorii)

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk