Koszyk
 • -750,00 zł
  STEBNÓWKA JANOME HD9 + 6 LAT GWARANCJI | Sklep Maszyny Szwalnicze
  STEBNÓWKA JANOME HD9 + 6 LAT GWARANCJI | Sklep Maszyny Szwalnicze
  STEBNÓWKA JANOME HD9 + 6 LAT GWARANCJI | Sklep Maszyny Szwalnicze
  STEBNÓWKA JANOME HD9 + 6 LAT GWARANCJI | Sklep Maszyny Szwalnicze
  STEBNÓWKA JANOME HD9 + 6 LAT GWARANCJI | Sklep Maszyny Szwalnicze

MASZYNA DO SZYCIA Maszyna do szycia stebnówka JANOME HD9 + 6 LAT GWARANCJI

7 499,00 zł
6 749,00 zł brutto
5 486,99 zł netto
Zniżka 750,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 6 749,00 zł

Ilość
DOSTĘPNA NA ZAMÓWIENIE

Stebnówka Janome Heavy Duty 9 Professional to jedyna w swoim rodzaju maszyna do szycia i pikowania.

Janome HD9 jest wyposażona tylko w jeden ścieg prosty (stebnowy), który możesz wydłużać (maksymalnie do 6 mm) dopasowując go do swoich potrzeb. To wyjątkowa maszyna nie tylko ze względu na ilość ściegów, ale głównie ze względu na funkcje, które wpływają na szybkość i efektywność szycia, ale również na Twoją wygodę w czasie jej użytkowania.

Do tych funkcji z pewnością zaliczymy:
- prędkość szycia, która w tym modelu wynosi aż 1600 wkłuć na minutę
- dużą, dolną szpulkę, która jest o 40% większa niż standardowe szpulki stosowane w maszynach do szycia, a także całkowicie metalowy chwytacz, który wykonuje obrót o 360° zapewniają perfekcyjny ścieg na każdym szytym materiale (bez względu na jego grubość czy strukturę).
- specjalną konstrukcję prowadnika nici górnej, która sprawia, że bez problemów możesz szyć nie tylko cienkimi, ale również grubymi nićmi zachowując lepszą niż kiedykolwiek kontrolę tworzonego ściegu (szczególnie ważne gdy szyjemy grubymi nićmi np. skórę, jeans czy kauczuk).
- niezależny szpulownik, który umożliwia szycie i nawijanie górnej nici jednocześnie (wygoda i oszczędność czasu).

Oprócz tych nietypowych funkcji z pewnością docenisz w Janome HD9 doskonałe, 6 punkowe oświetlenie (diody są umieszczone w dwóch miejscach w tym bezpośrednio nad igłą, aby zapewnić doskonałą widoczność tam gdzie to jest najważniejsze), automatyczne obcinanie nici, 5 - punktową, płynną regulację docisku stopki (między innymi dzięki tej funkcji Janome HD-9 przeszyje wszystko od cienkich tkanin, po rozciągliwe dzianiny, jeans i skórę) suwak prędkości szycia czy wbudowany nawlekacz igły. Natomiast duża, wygodna przestrzeń robocza (22,5 x 17 cm) maszyny Janome HD9 sprawia, że ten model doskonale sprawdza się nie tylko podczas szycia, ale także w czasie pikowania (nawet z użyciem ramy).

Janome Heavy Duty 9 Professional to nie tylko nazwa sama w sobie Janome nazwało ją tak, ponieważ stworzyli maszynę o całkowicie metalowej konstrukcji, która zapewnia niesamowitą trwałość, moc i wytrzymałość tej maszyny nawet podczas szycia najtrudniejszych materiałów. Nie zapominając o legendarnej jakości ściegów, cichej i płynnej pracy, z której słyną maszyny Janome.

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE MASZYNY JANOME HD9:
JANOME

16 innych produktów w tej samej kategorii: