Koszyk

KRZESŁO KT-3 OBROTOWE Z TAPICERKĄ

330,00 zł brutto
268,29 zł netto
Brutto
Ilość
Dostępny na zamówienie

Krzesło do maszyny do szycia KT-3

- Idealne rozwiązanie na wyposażenie szwalni, zakładu krawieckiego lub innego stanowiska, gdzie ceniona jest ergonomia, ale tempo pracy nie pozwala na subtelne traktowanie wyposażenia.

- Wymiar oparcia: 40 x 26 cm
- Wymiar siedziska: 40 x 44 cm
- Średnica krzyżaka: 60 cm
- Krzesło na podnośniku gazowym
- Regulacja wysokości: 41 - 54 cm
- Siedzisko i oparcie tapicerowane

 

Krzesło do maszyny do szycia, które oferujemy, zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach profesjonalistów z branży krawieckiej. Zapewnia nie tylko ergonomiczną postawę podczas długotrwałej pracy, ale także wytrzymałość i łatwość obsługi, niezbędne w dynamicznych warunkach przemysłowych. Tapicerowane siedzisko oraz oparcie gwarantują komfort nawet podczas wielogodzinnych sesji szycia, a regulowana wysokość pozwala na dostosowanie krzesła do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Dodatkowo, krzesło wyposażone w podnośnik gazowy zapewnia płynną i łatwą regulację, co jest kluczowe w środowisku pracy, gdzie szybkość i efektywność są na wagę złota. Stabilna baza o średnicy 60 cm zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, zapobiegając przypadkowemu przewróceniu się, co jest szczególnie ważne w zatłoczonych przestrzeniach pracy.

Dzięki solidnej konstrukcji i starannemu wykonaniu, nasze krzesło do maszyny do szycia jest inwestycją, która przetrwa lata intensywnej eksploatacji. Jest to nie tylko funkcjonalny element wyposażenia każdej nowoczesnej szwalni, ale również stylowy dodatek, który estetycznie komponuje się z każdym wnętrzem.

Nie ryzykuj zdrowia i komfortu - wybierz nasze profesjonalne krzesło do maszyny do szycia, które łączy w sobie nowoczesny design z niezawodną funkcjonalnością. Zapewnij sobie i swoim pracownikom najlepsze warunki do efektywnej pracy, wybierając produkty, które są nie tylko praktyczne, ale także wspierają zdrowie i dobre samopoczucie podczas codziennej pracy.

 

REXEL

13 innych produktów w tej samej kategorii: