Zestaw grubszych nici do szycia Areofil Extra Strong Jeans

79,90 zł brutto

64.96 zł netto

MADEIRA 8005

Zestaw grubszych nici do szycia Areofil Extra Strong Jeans (8 szpulek po 100 metrów) - Maderia 8005

Madeira Aerofil Extra Strong Jeans to najwyższej jakości nici do szycia na maszynach wieloczynnościowych. Idealne do szycia jeansu, ale doskonale sprawdzają się także podczas szycia każdego innego grubego materiału czy nawet skóry. Nici Madeira Areofil Extra Strong Jeans możesz stosować zarówno podczas szycia ściegami prostymi (stebnowymi), jak i ściegiem owerlokowym czy nawet ściegami dekoracyjnymi. Świetnie sprawdzają się także do obszywania dziurek.
Nić Madeira Aerofil Extra Strong Jeans wykonana jest w 100% z poliestru rdzeniowego co sprawia, że jest niezwykle wytrzymała, nie rozciąga się, nie zrywa i nie rozwarstwia w czasie szycia. Posiada bardzo dużą odporność na odbarwienia (zachowuje ten sam kolor nawet po wielokrotnym praniu), wysoką temperaturę (np. podczas prasowania) czy substancję chemiczne. Dodatkowo nić Madeira Aerofil Extra Strong Jeans jest grubsza niż standardowe nici do szycia co również zwiększa jej wytrzymałość zarówno w czasie szycia, jak i użytkowania.

Parametry nici:
Ilość nici w opakowaniu: 8 szpulek
Nawój: 100 m
Grubość: 35
Całość spakowana jest w wygodne pudełko.

W celu osiągnięcia najlepszych efektów polecamy stosowania tej nici z igłą o grubości conajmniej 80.

Nici Madeira są produkowane z Niemczech z zachowaniem najwyższych norm jakościowych i produkcyjnych. Posiadają certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, który oznacza, że są wytwarzane bez szkody dla środowiska i są wolne od szkodliwych substancji chemiczny.

MADEIRA 8005

Produkty powiązane (Znaleziono 16 produktów w tej samej kategorii)

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk