Koszyk

Zestaw poliestrowych nici do szycia Madeira Aerofill 18 szt. x 400 m

139,99 zł brutto
113,81 zł netto
Brutto
Ilość
Na zamówienie

Zestaw poliestrowych nici do szycia Madeira Aerofill (18 szpulek po 400 metrów) - Maderia 8025

Madeira 8025 to wyjątkowy zestaw 18 szpulek nici w świeżych, wiosennych kolorach.
Madeira Aerofil to uniwersalne nici do szycia klasy premium. Możesz je stosować zarówno do szycia ręcznego, jak na wieloczynnościowej maszynie do szycia. Nici Madeira Aerofil doskonale współpracują z każdym materiałem i z dowolnym rodzajem ściegów. Swobodnie możesz nimi szyć tkaniny, dzianiny czy delikatne materiały, stosując do tego ścieg prosty, zygzak, kryty, ścieg owerlokowy czy ściegi dekoracyjne.

Co istotne nici do szycia Madeira Aerofil są wykonane w 100% z najwyższej jakości poliestru rdzeniowego, który zapewnia im niecodzienną trwałość, odporność na rozwarstwianie, rozciąganie czy zrywania w czasie szycia. Nici są odporne na wysoką temperaturę (np. podczas prasowania), odbarwienia (idealny kolor nawet po wielokrotnym praniu) czy substancje chemiczne.

Parametry nici:
Ilość nici w opakowaniu: 18 szpulek
Nawój: 400 m
Grubość: 120
Szpulki są spakowana w wygodne pudełko, które ułatwia ich przechowywanie.

Nici Madeira są produkowane z Niemczech z zachowaniem najwyższych norm jakościowych i produkcyjnych. Posiadają certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, który oznacza, że są wytwarzane bez szkody dla środowiska i są wolne od szkodliwych substancji chemiczny.

MADEIRA 8025

16 innych produktów w tej samej kategorii: