legend

KRAJARKA TARCZOWA HOFFMAN HF-100P REGULACJA OBROTÓW

2 790,00 zł brutto

2268.29 zł netto

Ostatnie sztuki w magazynie
HOFFMAN
Krajarka tarczowa HF-100 jest wygodnym w pracy, wysokowydajnym urządzeniem ręcznym przeznaczonym do pracy z dowolnymi materiałami (od lekkich do ciężkich). Można nią ciąć cienkie pokłady materiału (od 2-3 warstw) oraz ciąć na fragmenty wysokie lagi. Wyróżnia się oryginalnym i nowoczesnym rozwiązaniem konstrukcyjnym, zapewniającym konkurencyjne parametry użytkowe w porównaniu z podobnymi urządzeniami produkowanymi przez uznane firmy światowe. Krajarka  HF-100 jest kilkakrotnie lżejsza od podobnych urządzeń o tej samej grubości krojenia. Ponadto niewielka średnica noża gwarantuje minimalny, błąd w wykrojach poszczególnych warstw przy krojeniu po łuku.
Rozwiązanie zastosowane w krajarkach tarczowych z serii P pozwala na płynną regulację prędkości obrotu tarczy w zakresie od 500obr./min do 1000 obr./min. Pozwala to na pracę praktycznie z każdym rodzajem materiału od ciężkich do lekkich. Można nimi ciąć cienkie pokłady (od 2-3 warstw) jak również wysokie lagi na fragmenty. Prędkość obrotu tarczy reguluje się przy pomocy potencjometru, który jest modyfikacją elektryczną, a nie mechaniczną, dzięki czemu nasze urządzenia nie tracą na jakości części zastosowanych przy produkcji krajarek z serii P. Główną zaletą maszyn HF-100P jest to, iż nie trzeba stosować kilku rodzajów urządzeń jeśli zachodzi konieczność zmiany materiału, na którym pracujemy- zaoszczędzamy czas i pieniądze.
Parametry: średnica noża-98 mm, maksymalna grubość krojenia-85 mm, zasilanie-230 volt, moc-380 wat, waga-3,5 kg. Prędkość obrotowa regulowana w zakresie od 500 do 1000 obrotów na min,
Gwarancja 3 lata. 
HOFFMAN

Produkty powiązane (Znaleziono 16 produktów w tej samej kategorii)

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk