Nożyczki uniwersalne Fiskars ReNew 24 cm

94,00 zł brutto

76.42 zł netto

FISKARS 1062542

Nożyczki uniwersalne Fiskars ReNew to nowa seria nożyczek stworzona z materiałów pochodzących z recyklingu, w 100% nadających się do ponownego przetworzenia.
Duże uniwersalne nożyczki Fiskars ReNew o długości 24 cm i wszechstronnym zastosowaniu. Doskonałe do domu, biura, ogrodu czy Twojej pracowni krawieckiej. Ostrza nożyczek ReNew są wykonanie z wytrzymałej stali nierdzewnej, która w 85-96% pochodzi z przetworzonej stali nierdzewnej. Większe, wygodne, ergonomicznie zaprojektowane rączki, doskonale dopasowują się do dłoni ułatwiając cięcie i prowadzenie nożyczek. Plastik, z którego wykonano rękojeść w nożyczkach ReNew pochodzi w 66% z recyklingu i 34% z odnawialnych włókien celulozowych. Co więcej, nożyczki uniwersalne Fiskars ReNew produkowane są w sposób przyjezdny dla środowiska. Każda para jest testowana i weryfikowana ręcznie przed opuszczeniem fabryki.
Wybierając nożyczki uniwersalne Fiskars ReNew zyskujesz nie tylko doskonałe nożyczki, ale także przyczyniasz się do ochrony naszej planety.

Parametry uniwersalnych nożyczek Fiskars ReNew:
Dopasowane do osób praworęcznych
Całkowita długość: 24 cm
Waga: 140 g

Wyprodukowane w Finlandii.

FISKARS 1062542

Produkty powiązane (Znaleziono 16 produktów w tej samej kategorii)

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk