Koszyk

Nożyczki KAI N5165 16,5CM

57,99 zł brutto
47,15 zł netto
Brutto
Ilość
Na zamówienie

Nożyczki krawieckie KAI N5165 16,5cm


Średniej wielkości nożyczki z mocnymi, sztywnymi ostrzami zakończonymi czubkiem to doskonały wybór dla każdego, kto szuka uniwersalnego narzędzia tnącego. Te solidnie wykonane nożyczki krawieckie mają długość całkowitą 16,5 cm (6,5 cala) oraz ostrza o długości 7 cm, co sprawia, że są one idealne do cięcia zarówno cienkich, jak i średnich materiałów.

Nożyczki świetnie sprawdzą się w różnorodnych zastosowaniach domowych - od cięcia tekstyliów, przez skórę, aż po papier czy folie. Dzięki temu stanowią niezbędne wyposażenie każdego gospodarstwa domowego, będąc pod ręką w każdej sytuacji wymagającej precyzyjnego cięcia.

Ergonomicznie zaprojektowane, dwie jednakowe rączki na palce, każda o wymiarach 3,5 x 2,0 cm, zapewniają komfort i stabilność podczas użytkowania. To sprawia, że nożyczki te są wygodne zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych, co czyni je wyjątkowo praktycznymi.

Wytrzymałość i uniwersalność tych nożyczek gwarantują, że będą one służyły przez długie lata, niezależnie od częstotliwości i rodzaju użytkowania. Ich solidna konstrukcja oraz przemyślany design sprawiają, że są one wartościowym dodatkiem do każdego zestawu narzędzi domowych, zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.

16 innych produktów w tej samej kategorii: