Koszyk

ODIF 404 KLEJ DO REPOZYCJONOWANIA I REGENERACJI MAT PLOTERÓW

27,99 zł brutto
22,76 zł netto
Brutto
Ilość
Na zamówienie

Klej do repozycjonowania 404 (250 ml) nadaje spryskiwanej powierzchni, właściwości słabego, niebrudzącego kleju. Świetnie nadaje się do przygotowywania papierowych szablonów oraz regeneracji zniszczonych, słabo klejących się mat ploterów tnących Brother ScanNcut. Papierowe szablony spryskane klejem 404, nie brudzą podłoża. Można ich wielokrotnie używać. Szablony można używać do malowania lub wycinania, na przykład szablony krawieckie do wycinania wykrojów.

Klej nadaje spryskanym przedmiotom trwałe właściwości klejące, umożliwia wielokrotne przyklejanie i odklejanie, nie brudzi klejonych powierzchni.

Często stosowany jest przy szablonach krawieckich i malarskich.

Klej ODIF 404:

  • nie powoduje marszczenia papieru
  • kolor bezbarwny
  • nie zostawia plam
  • nie powoduje żółknięcia papieru nietoksyczny

Sposób użycia:

Spryskuj powierzchnię z odległości ok. 15-20 cm. Jeśli regenerujesz maty ploterów, zabezpiecz brzegi maty (części nieklejące maty) folią i papierową taśmą, aby właściwości klejących nabrała tylko powierzchnia maty, na którą naklejamy materiały.

Wstrząsnąć przed użyciem. Rozpylać z odległości 20 cm na czyste i suche powierzchnie. Odczekać 30 sekund, w przypadku szkła 5 minut.

Bezpieczeństwo:

Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Klej jest szkodliwy dla organizmów wodnych. Substancja jest łatwopalna. Przechowywać z dala od źródeł ciepła i ognia. Nie zapalać. Chronić przed dziećmi. Nie spożywać. W przypadku połknięcia, skontaktować się z lekarzem. Zawartość jest pod ciśnieniem. Nie przekłuwać pojemnika. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

Nie zawiera kwasów. Nie zawiera Freonu (CFC).
ODIF

14 innych produktów w tej samej kategorii: