• -400,00 zł

JUKI MO6814S 4-NITKOWY

4 290,00 zł brutto Oszczędź 400,00 zł
4 690,00 zł

3487.80 zł netto

Owerlok 4-nitkowy, transport dolny ząbkowy, szerokość obrzucania 4 mm, rozstaw igieł 2 mm (całkowita łączna szerokość ściegu 6 mm), prędkość szycia do 7000 ściegów/min,wysokość podnoszenia stopki 5,5 mm, centralne smarowanie.
Owerlok 4-nitkowy, transport dolny ząbkowy, szerokość obrzucania 4 mm, rozstaw igieł 2 mm (całkowita łączna szerokość ściegu 6 mm), prędkość szycia do 7000 ściegów/min, wysokość podnoszenia stopki 5,5 mm, centralne smarowanie. System igieł B27. Silnik energooszczędny 230V, 550W. To jeden z najbardziej nowoczesnych i popularnych overloków w przemyśle tekstylnym.

Oferujemy overlock Juki MO-6814S 4-nitkowy, 2-igłowy dedykowany do szycia lekkich i średniej grubości materiałów, głównie dzianin i tkanin. W komplecie z blatem i stalową podstawą . Maksymalna prędkość szycia wynosi 7000 wkłuć na minutę. Overlok pozwala na szycie ściegiem 4 - nitkowym 2 - igłowym oraz 3 - nitkowym 1 - igłowym .

Transport dolny ząbkowy wyposażony w mechanizm różnicowy pozwala na szycie tkanin oraz dzianin.

Maszyna kompletna ze stołem i silnikiem.

Overlok nie ma sprzęgła, regulacja prędkości odbywa się za pomocą pedału nożnego, z możliwością elektronicznego ograniczenia prędkości szycia, co jest szczególnie ważne przy szyciu wymagającym dużej precyzji. W porównaniu do silników sprzęgłowych ma niższe zużycie energii. Projektując konstrukcję overloka zadbano również o wentylację silnika, co wpływa na jego żywotność. Maszyna jest intuicyjna w obsłudze, sprawdzi się w zakładach krawieckich oraz chałupniczych. Na niezawodność maszyny wpływa zastosowanie filtra oleju, który usuwa zanieczyszczenia oraz zamkniętego układu smarowania igielnicy, chroniącego przed dostaniem się kurzu do wnętrza maszyny. Bezpośredni napęd igielnicy zwiększa jej wytrzymałość.

Energooszczędny silnik

W overlocku Juki MO-6814S zastosowano silnik SERVO, który zapewnia niezawodną cichą pracę bez drgań. Silnik uruchamia się dopiero po wciśnięciu pedału

Gwarancja: 12 miesięcy


Produkty powiązane (Znaleziono 16 produktów w tej samej kategorii)

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk