Koszyk

SIRUBA 747L-514M3-24/ECA-U/DKLU AUTOMAT UŻYWANY

3 890,00 zł
3 590,00 zł brutto
2 918,70 zł netto
Zniżka 300,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 3 590,00 zł

Ilość
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży.

Owerlok 4-nitkowy z funkcjami automatycznymi przeznaczony do szycia materiałów lekkich i średnich. Transport różnicowy dolny ząbkowy. Maszyna wyposażona w automatyczne obcinanie łańcuszka/taśmy sterowane za pomocą fotokomórek, system odsysania łańcuszka i skrawków materiałów oraz automatyczne podnoszenie stopki.

Możliwość pracy w trybie automatycznym (obcinanie sterowane za pomocą fotokomórki), w trybie manualnym (obcinanie uruchamiane przyciskiem) lub w trybach mieszanych (np. cały proces szycia sterowany za pomocą fotokomórek). Fotokomórki, ukryte w płytce ściegowej, charakteryzują się dużą dokładnością oraz nie wpływają na ograniczenie dostępu do strefy roboczej maszyny.

Maszyna wyposażona jest w czytelny panel sterujący, na którym ustawiamy wszystkie parametry związane z funkcjami automatycznymi. Silnik energooszczędny servo zamontowany na główce maszyny, bezpośrednio na wale głównym Direct Drive. Takie rozwiązanie daje gwarancję cichej pracy oraz wpływa na zmniejszenie zużycia energii. Zintegrowane oświetlenie LED pola pracy z regulacją natężenia światła.

Parametry techniczne:
- prędkość szycia 6.500 ściegów/min
- rozstaw igieł 2 mm
- szerokość obrzutu 4 mm (całkowita szerokość przeszycia 6 mm)
- wysokość podnoszenia stopki 5,5 mm
- transport różnicowy 0,7 - 2,0
- długość ściegu do 3,6 mm
- zasilanie 230V

Maszyna kompletna ze stołem. Wymagane podłączenie do sprężonego powietrza.

Silniki servo to obecnie najnowocześniejszy rodzaj napędu maszyn szyjących. Maszyny z takim napędem zużywają nawet do 75% mniej energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjnymi silnikami sprzęgłowymi, są cichsze i mają mniejsze drgania podczas pracy.

Gwarancja: 3 miesiące

8 innych produktów w tej samej kategorii: