Koszyk

Parowiec TEXI MASTER PLUS

849,00 zł brutto
690,24 zł netto
Brutto
Ilość
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży.

Wygodne prasowanie w pionie

Parowiec Texi master Plus jest doskonały do prasowania w pionie odzieży, zasłon i firan, materiałów z włosem, sztucznych futer i filcu. Parowiec jest niezastąpiony do prasowania bardzo delikatnych tkanin i trudnej do wyprasowania odzieży: z cekinami, koralikami, marszczeniami i innymi aplikacjami. Parowiec Texi Master Plus sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości prasowania konwencjonalnym żelazkiem. Urządzenie prasuje skutecznie bez konieczności rozkładania deski do prasowania. Parowiec nie przypala i nie wyświeca materiałów. Jest też doskonały do odświeżania płaszczy, marynarek i kurtek itp. Pionowe żelazko parowe sprawdzi się też w czyszczeniu mebli tapicerowanych, kanap czy dywanów. Wszechstronny parowiec Texi Master Plus polecamy do stosowania w sklepach odzieżowych, atelier, pracowniach krawieckich, pralniach, hotelach oraz w gospodarstwach domowych.
Ze względu na higieniczne właściwości gorącej pary, żelazko pionowe Texi Master Plus jest szczególnie polecane dla alergików.

Nowoczesny parowiec Texi

Parowiec Texi jest łatwy w użyciu, kompaktowy i mobilny. Urządzenie jest wyposażone w specjalną nasadkę do szczotkowania i zaprasowywania kantów. Maszyna ma też wygodny, teleskopowy i obrotowy wieszak z klipsami do prasowanej odzieży. Żelazko pionowe Texi Master Plus charakteryzuje się dużą mocą - aż 2200 W, a 12- stopniowa regulacja pozwala na precyzyjne dostosowane temperatury i intensywności pary do prasowanego materiału. Parowiec jest gotowy do pracy już w 50 sekund. Duży pojemnik na wodę - 3,8 litra - pozwala na ciągłą pracę przez 70 minut. Wydajny parowiec Texi Master Plus sprosta nawet najwyższym wymaganiom i skróci czas prasowania do minimum. Do parowca Texi Master Plus można używać wody z kranu, a o konieczności ponownego napełnienia zbiornika poinformuje nas sygnał dźwiękowy.

Parametry techniczne i akcesoria w zestawie:
Gotowość do pracy - po 50 s
Moc - 2200 W
Moc pary - 12 poziomów
Pojemnik na wodę o pojemności 3,8 l
Długość kabla - 2 m
Długość przewodu (węża) parowca - 1,7 m

Obrotowy stojak ze stali nierdzewnej
Składany wieszak
Klipsy do spodni
Wygodny w użyciu zbiornik na wodę
Silikonowane kółka

Waga 6,2 kg
Napięcie 220 - 240 V
Gwarancja - 1 rok

TEXI

11 innych produktów w tej samej kategorii: