Koszyk

HACCIARKA I MASZYNA DO SZYCIA PFAFF CREATIVE 4.5

15 698,00 zł brutto
12 762,60 zł netto
Brutto
Ilość
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży.

Pfaff Creative 4.5 to super nowoczesna, automatyczna hafciarka i maszyna do szycia w jednym. Maszyna zawiera 480 programów szycia, 5 alfabetów i 270 wzorów haftów.

Maszyno-hafciarka komputerowa

Pfaff Creative 4.5 to kolejna odsłona maszyny z serii Creative. Tak jak poprzedniczki, została wyposażona w podwójny transport PFAFF® original IDT™ System, więc maszyna świetnie poradzi sobie z bardzo grubymi, oraz bardzo delikatnymi tkaninami. Maszyna Pfaff Creative 4.5 ma wiele przydatnych, automatycznych funkcji, które sprawią, że szycie na tej maszynie jest przyjemne i satysfakcjonujące. Pfaff Creative 4.5 jest wyposażona w automatyczne - inteligentne obcinanie nici oraz elektronicznie sterowane naprężenie nici. Maszyna ma też 2-stopniowe podnoszenie stopki oraz automatyczne ryglowanie i pozycjonowanie igły.

PFAFF® original IDT™ System

Opatentowany przez PFAFF system podwójnego transportu, łączący zalety dolnego transportu ząbkowego i dodatkowej stopy kroczącej. Dzięki PFAFF® original IDT™ System maszyna równo prowadzi materiał, gwarantując precyzję i idealne szwy na wszystkich rodzajach materiałów. Maszyna świetnie radzi sobie z szyciem tkanin powlekanych, skór, futer, dzianin, weluru, jedwabiu czy tiulu. Szyty materiał nie ucieka spod stopki, nie marszczy się i nie ściąga, gwarantując idealne rezultaty niezależnie od rodzaju szytego materiału.

Maszyna z zaprogramowanymi ściegami dekoracyjnymi

Maszyna Pfaff Creative 4.5 ma 480 programy ściegowe. Wśród nich ściegi do pikowania, ściegi krzyżykowe, satynowe, ornamentowe i dekoracyjne - o maksymalnej szerokości do 9 mm. Model Creative 4.5 ma wbudowany jeden wzór ściegu wstążkowego. Zaprogramowane ściegi są uporządkowane w pamięci maszyny w kilku kategoriach - co sprawia, że łatwo się między nimi poruszać. Stopka Sensormatic pozwala na obszywanie dziurek wprost pod wymiar guzika.

Creative Signature ™ Programy szycia

Zestaw funkcji pozwalający na łatwe edytowanie zaprogramowanych ściegów. Do personalizowania funkcji szycia posłużą:
Funkcja taperowania ściegów – czyli wykańczania ściegów poprzez ich zwężanie pod odpowiednim kątem. Taperowanie pozwala na bardzo estetyczne zakańczanie i łączenie szerokich ściegów dekoracyjnych. Taperować możemy zarówno początek i koniec dowolnego ściegu.
Program Patchwork – czyli możliwość zapamiętania używanej długości ściegu i powtarzania jej – dla ściegów prostych i dekoracyjnych. Funkcja pozwala osiągnąć równe stebnowanie na pachworkowych projektach.
Funkcja Single Stitch – pozwala na zaprogramowanie dokładnej liczby niemal dowolnego obracania i łączenia ze sobą ściegów dekoracyjnych. Możemy układać ściegi bok do boku lub koniec do końca.
Pozycjonowanie ściegów (Stitch Positioning) – możemy z łatwością przesuwać ściegi w prawo i w lewo i łatwo układać jeden ścieg obok drugiego.
Gęstość ściegu (Stitch Density) – gęstość każdego ściegu możemy zmniejszać i zwiększać nie zmieniając długości ściegu.

ShapeCreator – kształty ze ściegów dekoracyjnych

Funkcja ShapeCreator daje zupełnie nowe możliwości łączenia ściegów dekoracyjnych. Narzędzie pozwala na tworzenie wielokątnych, kalejdoskopowych połączeń ściegów.

Nowoczesna Hafciarka domowa

Maszyno-hafciarka Pfaff Creative 4.5 pracuje z prędkością do 900 ściegów/min. i ma w swojej pamięci 157 gotowych wzorów haftów, które można edytować i łączyć ze ściegami lub napisami. Obsługa moduł hafciarskiego jest intuicyjna i niemal w całości zautomatyzowana. Jedyne, co użytkownik musi zrobić sam - to wybrać wzór haftu i założyć odpowiedni tamborek. Podczas pracy z modułem hafciarskim możemy "przeskakiwać" w dowolne miejsce haftu. Hafciarka została też wyposażona w sprytną funkcję Naszywanie aplikacji, która ułatwia precyzyjne przymocowanie naszywek do ubrań. Maszyno-hafciarka Pfaff Creative 4.5 czyta wiele popularnych formatów plików hafciarskich. 

Aplikacja Quick Font

Wraz z maszyną otrzymujemy dostęp do bezpłatnej aplikacji Quick Font, która pozwala na przekształcenie dowolnej czcionki True Type w czcionkę hafciarską.

Creative Signature ™ Programy hafciarskie

Dostępne funkcje do edycji wzorów haftów pozwalają na tworzenie własnych kompozycji i personalizowanie dostępnych wzorów. Hafty możemy edytować przez: Lustrzane odbicie – w pionie i w poziomie, precyzyjny obrót co 1 stopień i skalowanie bez utraty jakości haftu. Każdy zaprogramowany wzór haftu możemy wykonać na kolorowo lub monochromatycznie.

Solidna maszyna do szycia

Podzespoły maszyno-hafciarki Pfaff Creative zostały wykonane ze stali - maszyna jest bardzo wytrzymała. Przestrzeń robocza w maszynie ma aż - 25 cm. Czytelny, kolorowy ekran dotykowy HD i wymiarach 116×87 mm daje nam łatwy dostęp do parametrów i ustawień maszyny oraz rozbudowanej pomocy, króra ułatwi pracę z maszyną i odpowie na wszystkie pytania. Widoczne na wyświetlaczu ściegi mają realną wielkość i kolory. Do sterowania najważniejszymi parametrami - podnoszeniem stopki, pozycjonowania igły czy obcinaniem nici - służą praktyczne przyciski. Do maszyny do szycia Pfaff są dołączone liczne akcesoria - miejsce na nie znajdzie się w - podwójnej szufladce z praktycznymi przegródkami. Dla ułatwienia, wszystkie stopki, są ponumerowane i opisane, a każdej z nich jest przypisane konkretne miejsce w schowku maszyny.

Obcinanie ściegów przeskokowych

Maszyna Pfaff automatycznie obcina nitki między poszczególnymi elementami haftu, np. nitki między literami. Oprócz obcinania, maszyna przeciąga nitki na lewą stronę materiału dając gwarantując estetyczne wykończenie.

Stitch Creator

Maszyna Pfaff pozwala na edytowanie wbudowanych ściegów – możemy zmieniać szerokość i gęstość ściegów, dostosowując je do naszych potrzeb. Funkcja Stitch Creator pozwala na tworzenie i zapisywanie w pamięci maszyny własnych projektów ściegów.

Funkcja FIX

Bardzo praktyczne narzędzie, które automatycznie wiąże nitki na końcu ściegu i przeciąga je na lewą stronę materiału, zabezpieczając ściegi przed pruciem.

Wbudowany nawlekacz igły

Praktyczne narzędzie pozwalające na nawleczenie igły w kilka sekund, bez uciążliwego „trafiania” w oczko. Umieszczamy nitkę w specjalnych prowadnikach i nawlekacz ją „łapie” i przeciąga przez igłę. Nawlekacz jest szczególnie pomocny przy haftowaniu, kiedy musimy często zmieniać nić.


Maszyna objęta 5-letnią gwarancją w ramach programu przedłużonej gwarancji.
Cechy produktu

Szerokość ściegu (maszyna do szycia): 9 mm
Ilość programów (maszyna do szycia): 480
Ilość wzorów (hafciarka): 157
Ilość alfabetów - czcionek (hafciarka): 2
System igieł: 130/705
Napięcie zasilania: 220 - 240 V
Wyposażenie: Stopki dociskowe:
- Standardowa stopka dociskowa
do systemu IDT ™
- Stopka do ściegów fantazyjnych
do systemu IDT ™
- Stopka do ściegów fantazyjnych
- Stopka do ściegów krytych
do systemu IDT ™
- Stopka do zamków do systemu IDT ™
- Stopka Sensormatic
do obszywania dziurek
- Ręczna stopka do obszywania dziurek
- Stopka do haftu / Sensormatic
do swobodnego ruchu
- Dynamiczna stopka sprężynowa
- ¼” stopka do pikowania
do systemu IDT ™
- Stopka do ściegów MAXI

Tamborki
- Kwadratowy (120x120)
- Elite (260x200)

Inne akcesoria:
- Rysik
- Siatka na nici (2)
- Prowadnica krawędziowy
- Filcowa podkładka (2)
- Pamięć USB do haftu
- Śrubokręt
- Rozpruwacz do szwów
- Pędzelek
- Nasadka na szpulkę, duża (2)
- Nasadka na szpulkę, średnia
- Nasadka na szpulkę, mała
- Narzędzie wielofunkcyjne
- Szpulki (10)
- podnośnik kolanowy
- rozrusznik nożny
- Kabel zasilający
- Kabel USB
- Igły
- Ściereczka z mikrofibry
- Kolekcja haftów creative ™ 4.5
Gwarancja: 5 lat
PFAFF

Zobacz także

13 innych produktów w tej samej kategorii: