Koszyk
 • -859,00 zł
  PFAFF QUILT AMBITION 635
  PFAFF QUILT AMBITION 635
  PFAFF QUILT AMBITION 635
  PFAFF QUILT AMBITION 635
  PFAFF QUILT AMBITION 635
  PFAFF QUILT AMBITION 635

PFAFF QUILT AMBITION 635

5 349,00 zł
4 490,00 zł brutto
3 650,41 zł netto
Zniżka 859,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 4 490,00 zł

Ilość
W magazynie

PFAFF Quilt Ambition 635 to ultranowoczesna maszyna do szycia z systemem IDT - zintegrowanym podwójnym transportem stworzona dla miłośników patchworku i pikowania.

Edycja specjalna na 160 lecie marki PFAFF

Maszyna do szycia dla fanów patchworku
Maszyna wieloczynnościowa PFAFF Quilt Ambition 635 została stworzona z myślą o hobbystach szyjących duże projekty - patchworki czy pikowane narzuty. Maszyna ma bardzo duże pole pracy - aż 20 cm po prawej stronie igły. Precyzyjne lampki Led oświetlają całą przestrzeń roboczą jasnym, nie męczącym oczu światłem - dzięki temu możesz szyć wiele godzin, nawet w nocy. Maszyna pozwala na szycie z opuszczonymi ząbkami transportu, czyli z tzw. wolej ręki, a specjalna stopka do pikowania bez docisku jest w standardowym wyposażeniu maszyny. Maszyna pozwala też na szycie podwójną igłą i jest wyposażona w niezastąpiony system IDT - zintegrowany podwójny transport.

PFAFF® original IDT™ System

Opatentowany przez PFAFF system podwójnego transportu, łączący zalety dolnego transportu ząbkowego i dodatkowej stopy kroczącej. Dzięki PFAFF® original IDT™ System maszyna równo prowadzi materiał, gwarantując precyzję i idealne szwy na wszystkich rodzajach materiałów. Maszyna świetnie radzi sobie z szyciem tkanin powlekanych, skór, futer, dzianin, weluru, jedwabiu czy tiulu. Szyty materiał nie ucieka spod stopki, nie marszczy się i nie ściąga, gwarantując idealne rezultaty niezależnie od rodzaju szytego materiału.

Uwolnij swoją wyobraźnię
PFAFF Quilt Ambition 635 posiada 2 alfabety i osiem obszyć dziurek oraz201 zaprogramowanych ściegów, w tym ściegi owerlokowe, ścieg kryty, ściegi satynowe i dekoracyjne oraz specjalne ściegi do pikowania. Dostępne ściegi można edytować przed odbicie lustrzane, możemy zmieniać ich szerokość i długość oraz łączyć kilka ściegów w sekwencje. Własne parametry ściegów i ich kombinacje możemy zapisywać w pamięci maszyny - do dyspozycji mamy aż 60 pozycji. Żeby ułatwić pracę użytkownikowi, na spodzie górnej pokrywy maszyny wyrysowane wszystkie dostępne ściegi. Dodatkowo maszyna wyświetla na ekranie wszystkie optymalne parametry szycia dla wybranego przez nas ściegu - odpowiednią igłę, stopkę i naprężenie nici.

Skup się na tym co najważniejsze
PFAFF Quilt Ambition 635 został wyposażony praktyczny nawlekacz, funkcję automatycznego obcinania nici oraz programowany rygiel, który skutecznie zabezpiecza końce ściegów przed pruciem. Umieszczony z przodu przycisk START/STOP pozwala na szycie bez użycia rozrusznika nożnego. Prędkość szycia, naprężenie nici i docisk stopki możemy łatwo regulować. Maszyna ma też funkcję pozycjonowania igły Góra/Dół i funkcję szycia wstecz.

Jakość PFAFF
PFAFF Quilt Ambition 635 to solidna maszyna do szycia, która regularnie czyszczona i serwisowana będzie służyła przez lata. Ramię maszyny i jej podzespoły zostały wykonane ze stali. Łatwy dostęp do wszystkich parametrów szycia gwarantuje nam duży ekran dotykowy. A dzięki praktycznemu schowkowi na akcesoria, wszystkie stopki i dodatki będziemy mieć zawsze pod ręką. Przechowywanie i transport maszyny ułatwia dołączona twarda pokrywa.

Interfejs maszyny w języku angielskim.

Maszyna objęta 5-letnią gwarancją w ramach programu przedłużonej gwarancji.

Cechy produktu
Typ sterowania:     elektroniczna (komputerowa)
Rodzaj chwytacza:     rotacyjny
Automatyczne obcinanie nici:     tak
Szerokość ściegu:     7 mm
Liczba programów szycia:     201
System igieł:     130/705
Zasilanie:     230 V
Wyposażenie:     Stopki:
Standardowa stopka do systemu IDT,
Stopka do ściegów dekoracyjnych do systemu IDT,
Stopka do ściegu dekoracyjnego,
Stopka do ściegu krytego do systemu IDT 4,
Stopka do wszywania zamków do systemu ITD,
Stopka do obszywania dziurek w jednym kroku,
Stopka do pikowania ¼”, do systemu IDT.

Akcesoria
Siatka na szpulkę,
Prowadnik krawędziowy,
Podkładki filcowe,
Śrubokręt,
Trzpień na szpulkę,
Rozcinacz ściegów,
Pędzelek,
Bębenki (4),
Mały śrubokręt,
Krążek na szpulkę (mały),
Krążek na szpulkę (duży),
Narzędzie wielofunkcyjne,
Rozrusznik nożny z kablem,
Zestaw igieł,
Twarda pokrywa.
Gwarancja:     5 lat

PFAFF

14 innych produktów w tej samej kategorii: