legend

TEXI CATENACCIO PREMIUM

11 990,00 zł brutto

9747.97 zł netto

BRAK NA MAGAZYNIE (MASZYNA DO SPROWADZENIA)
Uniwersalna ryglówka elektroniczna. W komplecie zestawy do lekkich i średnich oraz grubych materiałów (klamra, płytka transportująca, płytka ściegowa, naprężacz, chwytacz, trzymacz chwytacza).
Uniwersalna ryglówka elektroniczna. W komplecie zestawy do lekkich i średnich oraz grubych materiałów (klamra, płytka transportująca, płytka ściegowa, naprężacz, chwytacz, trzymacz chwytacza).
Standardowo wyposażona w klamry 20 x 4,5 mm, które umożliwiają uzyskanie rygla o długości do 18 mm. 15 wzorów rygli w standardzie, które można modyfikować i zapamiętywać na panelu sterującym. Bezpośredni dostęp do 5 preferowanych wzorów szycia. Przy zmianie klamry na odpowiednią, wybór spośród 100 programów (rygle wzdłużne, poprzeczne, półokrągłe i okrągłe).

W maszynie wykorzystano szybkie i precyzyjne silniki krokowe pracujące w osi x i y oraz silnik AC Servo wbudowany w główkę maszyny.

Specyfikacja techniczna:
- do szycia lekkich, średnich i grubych materiałów
- wielkość standardowej klamry 20 x 4,5 mm
- 15 wzorów rygli w standardzie
- w opcji 100 programów (przy zmianie klamry na odpowiednią)
- możliwość edycji programów
- maksymalna prędkość szycia 3.000 ściegów/min
- napięcie 220-240V
- zintegrowany, energooszczędny silnik AC Servo
- oświetlenie pola pracy LED
- system igieł 135x5

Dodatkowo do wyboru - jako opcja - 6 innych rodzajów klamer: 21x5,1 mm, 27x5 mm, 10x4,5 mm, 5,6x23 mm, 2x20 mm, 20x40 mm.


Sprzedawana w pakiecie PREMIUM

1 YEAR WARRANTY PREMIUM
1 rok pełnej gwarancji.

STAND HD TEXI PREMIUM SILVER - stalowa, stabilna i trwała podstawa do ciężkich maszyn, z regulowaną wysokością (69-83 cm) i uchwytem na oliwiarkę. Malowana proszkowo na kolor srebrny RAL 9006, dopasowany do kolorystyki krzeseł serii Ergolinia.

TABLE TOP TC PREMIUM - najwyższej jakości płyta stołu wykonana z brzozowej sklejki (30 warstw), znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia płyt PREMIUM jest pokryta laminatem odpornym na uderzenia, odpryski, ścieranie, oddziaływanie oleju oraz wilgoci. Boki zabezpieczone listwami ABS. Płyty TEXI PREMIUM nie zawierają szkodliwych składników.

Ciesz się ciszą, oszczędzaj energię.

Produkty powiązane (Znaleziono 10 produktów w tej samej kategorii)

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk