Koszyk

SILNIK KRAFFT KF-550W

398,00 zł brutto
323,58 zł netto
Brutto
Ilość
Na zamówienie

  Silnik energooszędny KF-550 to nowoczesny napęd do maszyn szwalniczych zastępujący silniki sprzęgłowe. Zastosowanie tego silnika  gwarantuje cichą pracę oraz małe zużycie prądu. Oszczędzamy do 70% w zależności od rodzaju szycia.
Można stosować w maszynach szwalniczych do lekkiego i średniego szycia. W owerlokach, stębnówkach, dwuigłówkach, renderkack i innych. 
Dane techniczne:
  • zasilanie 230V
  • moc:550 W
  • prędkość min. 500 - max. 4500 obr/min
  • kierunek obrotów : lewe lub prawe - ustawiane za pomoca panelu sterującego
  • waga 4 kg
W komplecie znajdują się silnik, skrzynka elektroniczna z programatorem i wyświetlaczem, włącznik, cięgno, osłona paska ,koło pasowe, wtyczka.


Silnik do maszyn do szycia KRAFFT KF-550W

Silnik energooszczędny KF-550 to innowacyjne rozwiązanie dla maszyn szwalniczych, które zastępuje tradycyjne silniki sprzęgłowe. Jego zastosowanie przynosi istotne korzyści, takie jak znaczna redukcja zużycia energii – aż do 70% w zależności od rodzaju szycia, co sprawia, że jest to opcja zarówno ekonomiczna, jak i ekologiczna. Dodatkowo, silnik charakteryzuje się cichą pracą, co zdecydowanie poprawia komfort użytkowania. KF-550 świetnie sprawdza się w różnego rodzaju maszynach szwalniczych przeznaczonych do lekkiego i średniego szycia, takich jak owerloki, stebnówki, dwuigłówki czy renderki. Jego wszechstronność i uniwersalność czynią go niezbędnym elementem nowoczesnej pracowni krawieckiej.
Parametry techniczne silnika obejmują zasilanie 230V i moc 550 W, przy czym jego prędkość obrotowa może być regulowana od 500 do 4500 obr/min. Możliwość ustawienia kierunku obrotów (lewe lub prawe) za pomocą panelu sterującego dodatkowo zwiększa funkcjonalność silnika. Ważący zaledwie 4 kg, jest łatwy w instalacji i obsłudze. W zestawie znajdują się silnik, skrzynka elektroniczna z programatorem i wyświetlaczem, włącznik, cięgno, osłona paska, koło pasowe oraz wtyczka. Dzięki temu, KF-550 jest gotowy do natychmiastowego montażu i użytkowania, co sprawia, że stanowi doskonały wybór dla każdego zakładu krawieckiego szukającego nowoczesnych i efektywnych rozwiązań technologicznych.
KRAFFT

10 innych produktów w tej samej kategorii: