STEBNÓWKA JACK A2

3 050,00 zł brutto

2479.67 zł netto

Stebnówka 1-igłowa JACK A2 z obcinaniem nici. Długo oczekiwana nowość. Jedna z najnowocześniejszych stębnówek dostępnych na naszym rynku.

Stebnówka 1-igłowa JACK A2 z obcinaniem nici i automatycznym pozycjonowaniem igły. Długo oczekiwana nowość. Jedna z najnowocześniejszych stębnówek dostępnych na naszym rynku.

Stębnówka Jack A2 posiada innowacyjne rozwiązania, ładny design oraz wysoką funkcjonalność. To maszyna przemysłowa wyposażona jest w zintegrowany energooszczędny silnik SERVO, zamontowany w głowicy bezpośrednio na wale głównym maszyny (system Direct Drive). Takie rozwiązanie zapewnia cichą i niezawodna pracę oraz zmniejsza zużycie energii w stosunku do maszyn z silnikiem sprzęgłowym. W maszynie dodatkowo zastosowano centralny system smarowania.

Maszyna Jack A2 posiada funkcję obcinania nici, pozycjonowania igły oraz regulacji prędkości szycia przez panel sterowania. Nadaje się do materiałów lekkich i średnich. Nowoczesna konstrukcja maszyny zapewnia lepszą wentylację silnika, a przez to szybszą i wydajniejszą pracę, co daje w efekcie dłuższą żywotność maszyny. Udoskonalona konstrukcja transportu i docisku stopki, zapewnia lepsze dostosowanie do grubości szytego materiału. Maszyna ma wbudowane oświetlenie LED przy igielnicy z możliwością regulacji natężenia światła, stojak na nici, podnośnik kolanowy, akcesoria te wpływają na komfort pracy. Obsługa stębnówki Jack A2 jest łatwa dzięki intuicyjnemu panelowi operacyjnemu.


Parametry techniczne stębnówki JACK A2:
- prędkość szycia regulowana do 5000 ściegów/minutę
- długość ściegu 5 mm
- wysokość podnoszenia stopki 5-13 mm
- centralne smarowanie
- system igieł DBx1
- dodatkowe przyciski funkcyjne umieszczone obok igielnicy: szycie wstecz, dodawanie ściegu, lampka LED
- zasilanie 230V

Oferujemy gotowy do szycia zestaw zawierający:
- głowicę maszynową,
- blat,
- podstawę,
- instrukcję obsługi w języku polskim.

Gwarancja: 12 miesięcy

Produkty powiązane (Znaleziono 16 produktów w tej samej kategorii)

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk