Koszyk

Stebnówka JUKI DDL-7000AS-7

3 890,00 zł brutto
3 162,60 zł netto
Brutto
Ilość
W magazynie

JUKI DDL-7000AS-7 - to najnowszy model stebnówki 1-igłowej do lekkiego i średniego szycia, japońskiej firmy JUKI.

JUKI DDL-7000AS wyposażono także w system bezpośredniego napędu Direct Drive, w którym silnik umieszczony jest bezpośrednio na wale głównym maszyny. Funkcja umożliwia wygodne pozycjonowanie igły w trakcie szycia, a także znaczne ograniczenie wibracji, hałasu oraz mniejsze zużycie energii.

Wbudowany w maszynę panel sterowania umożliwia łatwą zmianę funkcji czy wybór programu szycia. W modelu zainstalowano punktowe oświetlenie LED, oświetlające pole pracy.

Parametry techniczne:
- podnoszenie stopki: ręczne 5.5 mm, kolanem: 13mm
- długość ściegu: 5mm
- maksymalna prędkość: 5 000 ściegów/min
- system igieł: DPx5 135x5 (GRUBA KOLBA)
- zalecany olej: JUKI Machine Oil 1 lub 7 (odpowiednik ISO VG7)
- transport: dolny ząbkowy
- smarowanie: automatyczne
- zasilanie: 230V
Funkcje automatyczne:
- obcinanie nici
- pozycjonowanie igły
- ryglowanie (programowania ilości ściegów rygla początkowego i końcowego)
- podnoszenie stopki
- odrzutnik nici
- mikro-włącznik ściegu wstecznego z regulowaną wysokością przycisku
- programowanie przeszycia po kwadracie, kieszeni.

Oferujemy gotowy do szycia zestaw zawierający głowicę, blat i podstawę.
Gwarancja: 12 miesięcy

Maszyna do szycia stebnówka JUKI DDL-7000AS-7

JUKI DDL-7000AS-7 to nowoczesna stebnówka 1-igłowa od renomowanej japońskiej firmy JUKI, dedykowana do lekkiego i średniego szycia. Model ten wyróżnia się zaawansowanym systemem napędu Direct Drive, gdzie silnik jest zamontowany bezpośrednio na wale głównym maszyny. To rozwiązanie zapewnia cichszą pracę, mniejsze wibracje oraz oszczędność energii, jednocześnie umożliwiając precyzyjne pozycjonowanie igły podczas szycia.

Maszyna do szycia jest wyposażona w wbudowany panel sterowania, który ułatwia dostęp do różnych funkcji i programów szycia. Dodatkowe punktowe oświetlenie LED efektywnie oświetla pole pracy, co zwiększa komfort użytkowania.

Parametry techniczne JUKI DDL-7000AS-7 obejmują ręczne podnoszenie stopki do 5.5 mm i możliwość podnoszenia kolanem do 13 mm, maksymalną długość ściegu 5 mm oraz prędkość do 5000 ściegów na minutę. Maszyna używa systemu igieł DPx5 135x5 z grubą kolbą i jest przystosowana do pracy z olejem JUKI Machine Oil 1 lub 7. Automatyczne funkcje takie jak obcinanie nici, pozycjonowanie igły, ryglowanie, podnoszenie stopki, odrzutnik nici czy mikro-włącznik ściegu wstecznego z regulowaną wysokością przycisku znacznie usprawniają pracę.

Oferowany zestaw zawiera kompletną głowicę, blat i podstawę, gotowe do rozpoczęcia szycia od razu po rozpakowaniu. JUKI DDL-7000AS-7 to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów szukających wydajności, precyzji i niezawodności.JUKI

13 innych produktów w tej samej kategorii: