Koszyk

Maszyna do szycia stebnówka SIRUBA DL720-M1

2 290,00 zł brutto
1 861,79 zł netto
Brutto
Ilość
W magazynie

Stebnówka 1-igłowa z silnikiem servo Direct-Drive zamontowanym w głowicy bezpośrednio na wale głównym, transport dolny ząbkowy, długość ściegu do 4 mm, wysokość podnoszenia stopki 13 mm, prędkość szycia do 5000 ściegów/min, centralne smarowanie, do szycia materiałów lekkich i średnich.

System igieł BDx1 (16x231)

W maszynie zrezygnowano z tradycyjnego szpulownika napędzanego paskiem klinowym. W modelu DL720 mechanizm do nawijania szpuleczek umieszczony został na główce maszyny i napędzany jest bezpośrednio z wału głównego (cichsza praca, mniejsze drgania itp).

Dla zwiększenia komfortu pracy w maszynie zamontowano energooszczędne oświetlenie LED pola pracy oraz przycisk dodawania ściegu.

Gwarancja: 12 miesięcy

Maszyna do szycia stebnówka SIRUBA DL720-M1

Stebnówka 1-igłowa z nowoczesnym silnikiem servo Direct-Drive, zamontowanym bezpośrednio na wale głównym maszyny, jest wyjątkowym narzędziem do szycia materiałów lekkich i średnich. Dzięki tej zaawansowanej technologii, maszyna oferuje płynniejszą i cichszą pracę, zminimalizowane drgania oraz zwiększoną precyzję szycia.

Transport dolny ząbkowy oraz możliwość ustawienia długości ściegu do 4 mm zapewniają optymalne przesuwanie materiału i dopasowanie do różnych rodzajów tkanin. Wysokość podnoszenia stopki do 13 mm pozwala na łatwe manewrowanie nawet grubszy materiałami, a prędkość szycia do 5000 ściegów na minutę gwarantuje efektywność i szybkość pracy.

System igieł BDx1 (16x231) został specjalnie dobrany do zapewnienia doskonałej jakości szwów przy różnorodności materiałów. Zamiast tradycyjnego szpulownika napędzanego paskiem klinowym, w modelu DL720 zastosowano nowoczesny mechanizm do nawijania szpuleczek, umieszczony na główce maszyny. Napędzany jest bezpośrednio z wału głównego, co przekłada się na cichszą pracę i zmniejszenie wibracji.

Dodatkowym atutem maszyny do szycia jest zintegrowane, energooszczędne oświetlenie LED, które doskonale oświetla pole pracy, znacznie poprawiając komfort szycia. Przycisk dodawania ściegu umożliwia łatwe wykonanie dodatkowych, precyzyjnych ściegów, idealnych dla skomplikowanych projektów krawieckich.

Ta stebnówka stanowi doskonałe połączenie technologii i funkcjonalności, idealne dla nowoczesnych pracowni krawieckich, gdzie liczy się zarówno jakość, jak i efektywność pracy.


SIRUBA

10 innych produktów w tej samej kategorii: