legend

ZESTAW STOPEK JANOME CHWYTACZ ROTACYJNY SUPER PROMOCJA

128,00 zł brutto

104.06 zł netto

W zestawie 3 oryginalne stopki JANOME dedykowane maszynom z chwytaczem rotacyjnym. Najwyższa jakość pozwoli na wszycie zamka krytego, lamówki czy wykonanie marszczenia. Niezbędne w pracowni krawieckiej jak i przy szyciu hobbystycznym.

W zestawie:
Stopka do wszywania zamków krytych JANOME 200333001

Z tą stopką wszycie zamka krytego stanie się bardzo proste. Zamek kryty jest bardzo popularny i najczęściej wykorzystuje się go w spódnicach, sukienkach, bluzkach czy poduszkach.

Stopka posiada od spodu dwa rowki, które przesuwając się po ząbkach zamka, traktując je jak prowadnik, dzięki czemu szycie odbywa się z idealnie równą odległością od ząbków zamka. Dodatkowo ząbki te są odginane przez stopkę, a igła może wbijać się bardzo blisko ząbków zamka, czyli po wszyciu zamek kryty jest na prawej stronie niewidoczny.


Stopka do marszczenia JANOME 200315007

Stopka do marszczenia JANOME 200315007 umożliwia uzyskanie równomiernego marszczenia tkaniny. Efekt końcowy jest uzależniony od właściwości tkaniny oraz ustawień maszyny. Najlepsze efekty uzyskamy na cieńszych tkaninach, przy grubszych marszczenie będzie delikatniejsze. Prosta w montażu.


Stopka lamownik do wszywania lamówki zaprasowanej i niezaprasowanej JANOME 200313005

Produkt profesjonalny. Szerokość lamówki niezaprasowanej 25 mm (po uszyciu 5,5 mm), szerokość lamówki zaprasowanej od 10 do 14 mm (po uszyciu 5,5 mm). Dzięki systemowi lamowników i zwijaczy możesz profesjonalnie wykańczać swoje wyroby. Pasuje do maszyn Janome i Elna z chwytaczem rotacyjnym.

 

Zestaw pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym.

Kupując w zestawie- OSZCZĘDZASZ!

Produkty powiązane (Znaleziono 16 produktów w tej samej kategorii)

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk