MERROW MB-4DFO

MERROW MB-4DFO

25 192,00 zł brutto

20481.30 zł netto

Obecnie brak na stanie
MB-4DFO to unikalna konstrukcja stworzona przez amerykańską firmę Merrow przeznaczoną do szycia odzieży w technologii ActiveSeam®.

MB-4DFO to unikalna konstrukcja stworzona przez amerykańską firmę Merrow przeznaczoną do szycia odzieży w technologii ActiveSeam® ściegiem dwu lub trzynitkowym. ActiveSeam® to nowa technologia szwu stanowiąca alternatywę dla ściegów płaskich tj. flatlock (autolap), ściegów owerlokowych i drabinkowych.

Unikalny sposób tworzenia przeplotu pozwala na uzyskanie dotąd nieznanych, wyjątkowo atrakcyjnych szwów 3D. Ściegi ActiveSeam® charakteryzują się ponadto wysokim komfortem użytkowania i bardzo dużą wytrzymałością oraz elastycznością.
MB-4DFO łączy materiały szwem płaskim na styk, dzięki czemu idealnie sprawdza się przy produkcji nowoczesnej odzieży sportowej, bielizny itp.

Maszyna może być indywidualnie przygotowana do szycia różnych, specjalistycznych typów materiałów i nici o specyficznym właściwościach i parametrach. W takim przypadku konieczne jest dostarczenie próbek materiałów i nici, niezbędnych do przystosowania maszyny pod konkretny rodzaj wyrobów.

W zależności od wersji istnieje możliwość uzyskania szwu o szerokości od 3/32" do 5/32". Unikalna technologia szycia zakrzywionymi igłami pozwala na uzyskanie szwów o najwyższej jakości.

Gwarancja: 12 miesięcy

Ściegi możliwe do uzyskania na maszynie MB-4DFO

Ścieg przestrzenny 3D
Ścieg płaski 3-nitkowy charakteryzujący się wyjątkowo atrakcyjnym przeplotem nici. Zastosowanie nici o różnych kolorach umożliwia uzyskanie bardzo estetycznych i niepowtarzalnych szwów.

ActiveSeam Comfort
Ścieg płaski 2-nitkowy zaprojektowany aby zapewnić możliwie najwyższy komfort użytkowania. Szew jest idealnie płaski po obu stronach przeszycia.

ActiveSeam Slim
Ścieg 2-nitkowy, jest alternatywą do rozkładanego ściegu owerlokowego 2-nitkowego. Przeznaczony do łączenia elementów odzieży


Paramatry techniczne:
- prędkość szycia 5500 ściegów/min
- długość ściegu 0,6 - 2,54 mm
- igły B1SDT - B2SDT
- rodzaj ściegu ActivSeam
- ilość nici 2 lub 3
- ilość igieł 1 lub 2


Produkty powiązane (Znaleziono 16 produktów w tej samej kategorii)

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk