Nakładka PTFE uniwersalna na stopę żelazka

22,90 zł brutto

18.62 zł netto

025700

Nakładka na żelazko jest produktem doskonale znanym w przemyśle odzieżowym. Walory użytkowe powodują zastosowanie jej w gospodarstwie domowym jako niezbędny element w czasie prasowania.

Wykonana jest z nieprzywieralnego materiału P.T.F.E. o optymalnej grubości 0,4-0,42 mm, które jest odporne na temperatury do 250 stopni Celsjusza. Sprawia, że prasowanie materiałów syntetycznych czy jedwabiu staje się łatwiejsze i pozbawione ryzyka ich zniszczenia.

Ułatwia szybkie prasowanie bez wybłyszczeń, eliminuje stosowanie mokrych ścierek. Powoduje lepsze rozprowadzanie pary po materiale. Dzięki niej możesz prasować delikatne tkaniny przy wyższych temperaturach żelazka, które gwarantują bardzo dobrą jakość pary.

Nakładka jest uniwersalna i nadaje się do wszystkich typów żelazek – łatwa do zamontowania poprzez zaczepienie przymocowanej do niej sprężynki (wykonana ze stali nierdzewnej) na tylnej krawędzi żelazka lub przełożenie jej pod jej uchwytem. Zastosowanie takiego rozwiązania powoduje stałe przyleganie nakładki do żelazka.

025700

Zobacz także

Produkty powiązane (Znaleziono 10 produktów w tej samej kategorii)

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk