Koszyk

Maszyna do szycia JUKI TL-2010

7 440,00 zł brutto
6 048,78 zł netto
Brutto
Ilość
Dostepny na zamówienie

Juki TL-2010 to maszyna 1-igłowa, szyjąca ściegiem stebnowym, z automatycznym obcinaniem nici. Wyjątkowa maszyna, łącząca cechy stebnówki przemysłowej z funkcjonalnością urządzeń przenośnych. Rotacyjny chwytacz typowy dla maszyn przemysłowych, mocna konstrukcja, metalowa obudowa oraz trwałe podzespoły zapewniają uzyskanie większej prędkości szycia (1500 ściegów/min) niż w typowych maszynach domowych oraz trwałość i niezawodność porównywalną z maszynami przemysłowymi.

Funkcje i możliwości:
- Płynna regulacja długości ściegu do 6 mm.
- Opuszczany, specjalny nawlekacz nici igłowej, ułatwia i znacznie przyspiesza proces nawlekania nici przez oczko igły.
- Precyzyjna regulacja docisku stopki zapewnia idealne dopasowanie parametrów procesu szycia do odszywanych materiałów, a co się z tym wiąże, uzyskanie wysokiej  jakości  ściegu.
- Automatyczne  obcinanie  nici  uruchamiane  pedałem, jak w maszynach przemysłowych.
- JUKI TL-98P idealnie sprawdza się zarówno na materiałach delikatnych jak również na materiałach ciężkich tj. jeans, drelich, skóra itp.
- Standardowym wyposażeniem jest również dźwignia kolanowa służąca do podnoszenia stopki bez konieczności odrywania rąk od materiału (jak w maszynach przemysłowych).
- Dodatkowy stolik zwiększający pole pracy oraz podnośnik kolanowy stopki zapewniają dużą wygodę obsługi. Maszyna posiada fukcję pikowania i ręcznego haftowania (możliwość wyłączenia ząbków transportowych i swobodnego prowadzenia materiału pod stopką).

Wyposażenie maszyny:
- dodatkowy stolik
- stopka standardowa
- stopka do pikowania 1/4
- stopka do pikowania 1/5
- stopka kompensacyjna (brzegowa)
- stopka krocząca
- stopka do zamków
- stopka zawijająca
- śrubokręty x2
- pędzelek
- szpuleczki x4
- olejarka
- igły
- trzymak szpulki
- pokrywa maszyny
- kolanowa dźwignia podnoszenia stopki

W modelu JUKI TL-2010Q można stosować łatwo dostępne i występujące w wielu podklasach stopki i lamowniki do maszyn przemysłowych, co zapewnia zwiększoną uniwersalność oraz gwarancję dobrania właściwych akcesoriów, w zależności od potrzeb. TL-2010Q to idealnie urządzenie dla firm usługowych, punktów przeróbek krawieckich, wzorcowni itp


Do każdej maszyny dołączona jest czytelna instrukcja obsługi w języku polskim. Każda maszyna posiada 2 lata gwarancji w systemie "door to door".

JUKI

12 innych produktów w tej samej kategorii: