Koszyk

MASZYNA DO SZYCIA JUKI HZL-357 ZPC

1 730,00 zł brutto
1 406,50 zł netto
Brutto
Ilość
W magazynie

Nowa maszyna JUKI HZL 357ZP-C to mała i wygodna stebnówka, zaprojektowana dla osób szyjących w domu lub rozpoczynających przygodę z szyciem. Praktyczne rozwiązania, takie jak automatyczne nawlekanie igły, obniżana stopka, stopka do odszycia dziurek czy energooszczędne oświetlenie LED, zapewniają wygodne szycie oraz wysoką jakość ściegów.

Japońska marka JUKI wprowadza na polski rynek nową domową maszynę do szycia JUKI HZL 357ZP-C. To wyposażony w 32 rodzaje ściegów, prosty i wygodny w obsłudze model z najnowszej serii HZL 350Z, dzięki któremu samodzielne szycie jest łatwe i przyjemne.

Dodatkowe przednie ząbki transportu oraz możliwość łatwego ustawiania pozycji stopki, ułatwiają przesuwanie materiałów – umożliwiając wygodne szycie tkanin o różnej grubości – od jedwabiu czy cienkiej bawełny, do tkanin grubszych – takich jak frotte czy jeans, a także zszywanie warstw materiału. Maszyna wyposażona została w stopkę do odszywania dziurek, połączoną z automatycznym dostosowaniem ich rozmiaru do wielkości guzików.


Zastosowane rozwiązania, ułatwiające wkładanie szpulki do bębenka czy regulujące siłę nacisku np. dostosowaną do szycia zygzakiem, gwarantują wygodę i wysoką jakość ściegów także osobom początkującym. Praktyczny schowek na akcesoria ułatwia organizację pracy, a jego zsunięcie tworzy cylindryczne ramię maszyny, umożliwiające szycie zamkniętych obwodów, podwijanie nogawek lub rękawów.


Automatyczne nawlekanie igły pozwala szybko rozpocząć pracę, a dzięki energooszczędnemu LED-owemu oświetleniu pole szycia jest doskonale widoczne i nie nagrzewa się. Stabilna konstrukcja maszyny zapewnia cichą pracę, a trwałe metalowe części i japońska precyzja wykonania sprawiają, że jest ona niezawodna.
Maszyna wyposażona jest w automatyczny nawlekacz nitki igłowej umożliwiający łatwe przewlekanie nici przez oczko igły bez niepotrzebnego męczenia wzroku oraz szybkie rozpoczęcie szycia.

Opuszczany transport (za pomocą przełącznika) oraz specjalna stopka (na wyposażeniu standardowym) umożliwiają doszywanie guzików.

Nowoczesne energooszczędne oświetlenie LED zapewnia jasne światło, niskie zużycie energii oraz większy komfort użytkowania (nie nagrzewa się).

Funkcja automatycznego obszywania dziurki.
Po położeniu wybranego guzika na stopce do odszywania dziurek (wyposażenie standardowe), maszyna automatycznie obszyje odpowiednią dziurkę, dopasowaną idealnie do wielkości wybranego guzika.

Regulacja docisku stopki pozwala na uzyskanie lepszej jakości przeszycia zależnie od rodzaju i grubości przeszywanych materiałów.

Maszyna posiada praktyczny schowek na akcesoria do maszyny który można zdemontować, uzyskując w ten sposób "wolne ramię" umożliwiające obszywanie zamkniętych obwodów tj. rękawy, nogawki itp.

Standardowe wyposażenie:
- stopki: uniwersalna i do ekspresów
- stopka do dziurek
- stopka do guzików
- wkrętak mały i średni
- filc pod szpulkę
- pędzelek i przecinak do dziurek
- szpuleczki (3 szt.) i prowadnik
- talerzyk pod szpulkę
- dodatkowe trzpienie pod szpulkę
- igły (3 szt.)

Plastikowa, twarda walizka pozwala na bezpieczne transportowanie i przechowywanie maszyny.

Parametry techniczne:
- prędkość szycia: 750 ściegów/min
- długość ściegu: do 4 mm
- szerokość ściegu: do 7 mm
- wysokość podnoszenia stopki: dwustopniowe, do 9 mm
- system igieł: półpłaskie 130/705 #9-#18 (HAx1)
- wymiary: szer. 410 x wys. 308 x gł. 177 mm
- waga maszyny: 7,1 kg
- rodzaj chwytacza: rotacyjny

Wzory ściegów:

Do każdej maszyny dołączona jest czytelna instrukcja obsługi. Każda maszyna posiada 3 lata gwarancji w systemie "door to door."

JUKI

Specyficzne kody

EAN13
4946973007188

12 innych produktów w tej samej kategorii: