Wykrój na klasyczną damską bluzkę ANNA

29,00 zł brutto

23.58 zł netto

Obecnie brak na stanie
Wykrój na klasyczną, basicową bluzkę, która pasuje do wszystkiego i w zależności od materiału, z którego ją uszyjemy, może być bardziej elegancka lub codzienna. Prosty i bardzo czytelny wykrój pomoże Ci uszyć dwa rodzaje podstawowej bluzki; z długim lub krótkim rękawem w rozmiarze od 34 do 44. Wykorzystaj przyjemną w dotyku dzianinę i baw się kolorem. Ten model bluzki możesz uszyć zarówno z krótki, jak i długiem rękawem (obie wersje dostępne są na wykroju). Bluzka Anna pasuje dosłownie do wszystkiego. Będzie doskonała pod marynarkę, kardigan czy bluzę, ale świetnie sprawdzi się także jako samodzielny noszony ubiór. Wykrój na bluzka Anna jest dopasowana do figury, a jej długość sięga w okolicach pasa.

Wykrój na klasyczną, basicową bluzkę, która pasuje do wszystkiego i w zależności od materiału, z którego ją uszyjemy, może być bardziej elegancka lub codzienna.

Prosty i bardzo czytelny wykrój pomoże Ci uszyć dwa rodzaje podstawowej bluzki; z długim lub krótkim rękawem w rozmiarze od 34 do 44. Wykorzystaj przyjemną w dotyku dzianinę i baw się kolorem. Ten model bluzki możesz uszyć zarówno z krótki, jak i długiem rękawem (obie wersje dostępne są na wykroju). Bluzka Anna pasuje dosłownie do wszystkiego. Będzie doskonała pod marynarkę, kardigan czy bluzę, ale świetnie sprawdzi się także jako samodzielny noszony ubiór. Wykrój na bluzka Anna jest dopasowana do figury, a jej długość sięga w okolicach pasa.

Wykrój na bluzkę Anna jest umieszczony na bardzo dużym arkuszu papieru, z wyraźnie rozrysowanymi rozmiarami (każdy rozmiar jest określony osobnym kolorem) więc odnalezienie właściwego z pewnością nie sprawi Ci trudności. Dodatkowo obok wykroju znajdziesz bardzo praktyczne podpowiedzi; jak zmierzyć sylwetkę i prawidłowo wybrać rozmiar bluzy, jak odrysować wzór, w jakiej kolejności wycinać materiał, a także podpowiedzi jak uszyć wybrany model.

Z jakich materiałów najlepiej uszyć bluzę?
Do uszycia bluzki Anna użyj tkanin elastycznych jak np, dzianiny różnego rodzaju, cieńszej tkaniny dresowej czy dżerseju.


Ile materiału potrzeba do uszycia?
Zużycie materiału zależy od rodzaju rękawa jaki w bluzce chcemy zastosować, czyli dla wersji z krótkim rękawem przygotuj 100 cm materiału, a dla wersji z długi rękawem przygotuj 150 cm materiału (przy szerokości belki 140 cm).


Czas wykonania: krótki
Poziom trudności: bardzo łatwy
Rozmiary: 34, 36, 38, 40, 42, 44
Forma: wykrój drukowany

Tabela rozmiarów:

Produkty powiązane (Znaleziono 16 produktów w tej samej kategorii)

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk