Koszyk

Wykrój iNEEDLE STACY na klasyczną sukienkę

39,00 zł brutto
31,71 zł netto
Brutto
Ilość
W magazynie

Wykrój na klasyczna sukienkę, która w połączeniu z np. jeansową kurtką lub lub prostą marynarką stworzy oryginalny strój na co dzień lub wyjątkowe okazje w każdej porze roku.
Czytelny, kolorowy wykrój pomoże Ci uszyć klasyczną sukienkę w rozmiarze od 34 do 44. Wykrój na sukienkę Stacy umożliwi Ci uszycie klasyczne sukienki z odcięciem i lekkim dopasowaniem w talii. Dekolt wykończony jest na okrągło, a jej długość sięga w okolice kolan. Na podstawie tego jednego wykroju możesz uszyć trzy wersje sukienki z trzema różnymi rękawkami , czyli z rękawem motylkowym, z rękawem kapturkowym i z długim rękawem. Wszystkie trzy wersje rękawów są umieszczone na wykroju na sukienkę Stacy.

Wykrój na sukienkę Stacy jest umieszczony na bardzo dużym arkuszu papieru, z wyraźnie rozrysowanymi rozmiarami (każdy rozmiar jest określony osobnym kolorem) więc odnalezienie właściwego z pewnością nie sprawi Ci trudności. Dodatkowo obok wykroju znajdziesz bardzo praktyczne podpowiedzi; jak zmierzyć sylwetkę i prawidłowo wybrać rozmiar bluzy, jak odrysować wzór, w jakiej kolejności wycinać materiał, a także podpowiedzi jak uszyć wybrany model.

Z jakich materiałów najlepiej uszyć sukienkę?

Do uszycia sukienki najlepiej wykorzystaj miękkie tkaniny lub dzianiny o średniej grubości, np jersey, krepa, satyna, tkaniny wiskozowe lub pianka neoprenowa. Możesz wykorzystać zarówno materiały gładkie jak i wzorzyste.

Ile materiału potrzeba do uszycia?

Zużycie materiału zależy od rodzaju rękawka jaki chcemy zastosować, czyli dla sukienki z rękawem motylkowym potrzebujemy 230 cm materiału, dla sukienki z rękawkiem kapturkowym 200 cm, a dla sukienki z rękawem długim 270 cm materiału. Wszystkie wartości zakładają szerokości belki 140 cm.

iNEEDle

16 innych produktów w tej samej kategorii: