legend

OWERLOK JACK E4-5

3 050,00 zł brutto

2479.67 zł netto

Nowy produkt w ofercie firmy JACK. Owerlok 5-nitkowy 2-igłowy. Przeznaczony do szycia materiałów lekkich i średnich. Wyposażony w zintegrowany napęd energooszczędny servo. Silnik i sterowanie umieszczone w głowicy maszyny. Możliwość regulacji pozycjonowania igły(góra dół) prędkości maksymalnej owerloka oraz oświetlenia wbudowanego fabrycznie.
Nowy produkt w ofercie firmy JACK. Owerlok 5-nitkowy 2-igłowy. Przeznaczony do szycia materiałów lekkich i średnich. Wyposażony w zintegrowany napęd energooszczędny servo. Silnik i sterowanie umieszczone w głowicy maszyny. Możliwość regulacji pozycjonowania igły(góra dół) prędkości maksymalnej owerloka oraz oświetlenia wbudowanego fabrycznie.

Parametry techniczne:
- prędkość szycia do 5500 ściegów/min
- szerokość obrzucania 4 mm
- rozstaw igieł 3 mm
- łączna szerokość ściegu 7 mm
- wysokość podnoszenia stopki 5,5 mm
- transport różnicowy 0,7 - 2,0
- zasilanie 230V / 50Hz
- system igieł B27

Dostępne podklasy:
- 03/333(3+4) o rozstawie igieł 3 mm, szerokośći obrzucania 4 mm (łączna szerokość ściegu 7 mm) do lekkich i średnich tkanin
- 03/233(5+5) o rozstawie igieł 5 mm, szerokośći obrzucania 5 mm (łączna szerokość ściegu 10 mm) do lekkich i średnich tkanin
- A04/435(5+6) o rozstawie igieł 5 mm, szerokośći obrzucania 6 mm (łączna szerokość ściegu 11 mm) do średnich i ciężkich tkanin (ubrania robocze, jeans, lekka tapicerka)


Silnik zamontowany w główce maszyny bezpośrednio na wale głównym maszyny (system DIRECT DRIVE) gwarantuje cichą i niezawodną pracę, oraz mniejsze zużycie energii elektrycznej. Centralne smarowanie.

Maszyna kompletna ze stołem.

Gwarancja: 12 miesięcyProdukty powiązane (Znaleziono 4 produktów w tej samej kategorii)

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk