Koszyk

Owerlok JACK E4S-4

3 554,00 zł brutto
2 889,43 zł netto
Brutto
Ilość
W magazynie

Nowy produkt w ofercie firmy JACK. Owerlok JACK E4S-4 2-igłowy, przeznaczony do szycia materiałów lekkich i średnich. Wyposażony w zintegrowany napęd energooszczędny servo. Możliwość regulacji pozycjonowania igły (góra/dół), prędkości maksymalnej owerloka oraz oświetlenia LED wbudowanego fabrycznie.

Silnik zamontowany w główce maszyny bezpośrednio na wale głównym maszyny (system DIRECT DRIVE) gwarantuje cichą i niezawodną pracę, oraz mniejsze zużycie energii elektrycznej. Centralne smarowanie. 

Owerlok Jack E4S w wersji 4-nitkowej jest bezpośrednim następcą owerloka E4-4 od poprzednika różni go jednak jedna istotna rzecz. Jack E4S wzbogacony został bowiem o dodatkową dźwignię do regulacji wysokości ząbków transportera, która w znaczący sposób ułatwia dostosowanie działania maszyny do aktualnie szytego materiału. Dźwignia może zostać ustawiona na jednym z trzech dostępnych poziomów: A (materiały bardzo lekkie), M (materiały lekkie i średni) oraz H (materiały średnie i ciężkie). Sama dźwignia znajduje się z lewej strony owerloka pod blatem roboczym.


Parametry techniczne:
- prędkość szycia do 5500 ściegów/min
- szerokość obrzucania 4 mm
- rozstaw igieł 2 mm
- łączna szerokość ściegu 6 mm
- wysokość podnoszenia stopki 5,5 mm
- transport różnicowy 0,7 - 2,0
- zasilanie 230V / 50Hz
- system igieł B27

Maszyna kompletna zmontowana ze stołem, wyregulowana do pracy.

Gwarancja: 12 miesięcyJACK

8 innych produktów w tej samej kategorii: